Skocz do zawartości

Wiza J1 A Stosunek Do Służby Wojskowej


Lyoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie w przyszłym roku mam zamiar jechać do USA na program work and travel . Jestem rocznikiem który obowiązkowa służba już nie dotyczyła ale musiałem iść na komisje ,dostałem kat A i za 2 tyg miałem iść do WKU po pieczątke że zostałem przeniesiony do rezerwy problem w tym ze nie poszedłem - mam ksiązeczke wojskową tylko bez adnotacji (pieczatki)przeniesiony do rezerwy czy moga byc problemy z otrzymaniem wizy? Mieszkam obecnie ok 400 km od miasta w którym jestem zameldowany i jesli nie bedzie problemow to nie chce specjalnie jechać tylko po pieczątke

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Już wszystko załatwione;) dostałem info ,że przy dostaniu wizy nie było by problemów ale poźniej po powrocie mogłbym mieć jakieś problemy bo z jednej strony mialem uregulowany stosunek do SW (byłem na komisji) z drugiej nie miałem wbite więc po powrocie z zagranicy po tych 3-4 msc mogliby jakieś problemy robic tym bardziej ,że tak długie wyjazdy trzeba zgłaszać a w przyszłym roku moja powoływać rezerwistów na szkolenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...