Skocz do zawartości

Kupno Leków W Usa


Sleak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy orientuje się ktoś czy mozna w USA kupić "no-spa" albo jakis zamiennik (nazwe)?

dzięki

Ja kupuje No-Spe w polskich aptekach. Podejrzewam, ze w USA nie ma zamiennika. Chyba ze lekarz przepisze recepte. Wiem, ze w Chicago sa polskie apteki, ktore wysylaja leki. Moze tam zadzwonisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje No-Spe w polskich aptekach. Podejrzewam, ze w USA nie ma zamiennika. Chyba ze lekarz przepisze recepte. Wiem, ze w Chicago sa polskie apteki, ktore wysylaja leki. Moze tam zadzwonisz?

dziękuje za odpowiedz, Myslałem że będzie łatwiej z jego dostaniem.

KaeR - wezmę tą opcje pod uwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię podobnie jak tinki. Ostatnio Voltaren przez amazon z Filipin mi przysłali, bo tu nie widziałem w aptekach sieciowych żeli przeciwbólwoych innych niż na bazie mentolu.

Voltaren w zelu jest dostepny, ale musisz miec recepte. Akurat uzywa go moj maz i mam go w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie na recepte. :) Ja lekarza w Stanach widzialem raz przez 5-lat i taniej wychodzi mi zamowic online ($14) niz co-payowac za wizyte ($20), a i tak nic mi nie dolega, tylko po bieganiu czasem mnie stawy bola (starosc nie radosc ;)). Tubka starczy mi na conajmniej rok. :) W sumie to co w Polsce bralem na recepte tutaj jest w dowolnych ilosciach w supermarkecie (zyrtec), a po glupi zel przeciwbolowy do lekarza trzeba chodzic. :\

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...