Skocz do zawartości

Ogólne Pytania I Odpowiedzi


Sleak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przeważnie odpisuję chociaż czasem sporo tych maili dostaję. Jeśli ktoś na prawdę pisze kompletnie bez interpunkcji to staram się odpisywać tak samo, żeby gość nie zrozumiał, ale sam się tylko męczę pisząc w ten sposób. Niestety od pewnego czasu na podstawie kontaktu z innymi osobami online dochodzę do przykrego wniosku, że większość ludzi to idioci... To co na końcu zacytowałaś to jeszcze nie takie straszne. Bywa, że widzę czasem odpowiednik w stylu "hej slyszalem ze mozna ubiegac sie o wize do usa, co musze zrobic. licze na odpowiedz."... A tak w ogóle to Tobie też chyba Alt na klawiaturze coś nie do końca działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Tobie też chyba Alt na klawiaturze coś nie do końca działa :P

Działa, działa ;) No, nie jestem idealna i mam niestety taką tendencję, że początek wypowiedzi wzbogacam o Alta, a później jak już się rozpędzę, to o nim zapominam ;) Wybacz, postanawiam poprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami ktos mnie pyta skad umnie taka wiedza a ona nie wziela sie znikad

zaplacilem za to czasami duzaaa cene :) tak za podroze,za telefony,za chodzenie po roznych urzedach i teraz moge cos wiecej powiedziec niz ktos inny

I teraz pamietam te czasy kiedy nalezalo zaplacic za wiedze o wizach ,o papierach ,pojechac do Ambasady w danych sprawach .Bo nikt nie chcial nic za duzo powiedziec wiec ;) albo mowil blednie co bylo gorsze jeszcze.

Nadal moja wiedza jest nie pelna,nadal jestem jej glodny ale nie siedze na tzw tylku ale szukam,czytam .

Moge Wam napisac ze kiedys bylo tak samo na samym poczatku lat 2000 ale wydawalo mi sie ze brak lacz szybkich,komputerow i mogly tak sie osoby pytac ale teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...