Skocz do zawartości

Zniszczony Paszport


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za kilka miesięcy wylatuje do USA i mam pewien problem z paszportem. Otóż kartka przed wizą została przez moją 3-letnią siostrę pomalowana...plasteliną. Są spore czarne, rozmazone kropki. Boję się, że na granicy Amerykańskiej mogę mieć z tym kłopoty. Jak myślicie? Pozwolą mi spokojnie przekroczyć amerykańską granice? Wiem, że zachowałem się nieodpowiedzialnie, ale to nie istotne w tym momencie.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o Polska granice a przepisy ,rozumiesz?a te moga byc takie same tutaj jak i w USA

a po co masz cos wrzucac,jak Ci ktos napisze ok to polecisz a na granicy co bedzie/?

napisz do Ambasady USA,do sluzby granicznej co masz robic w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko pusta strona w paszporcie i jak Ci się plamy nie podobają to podejrzewam, że możesz tą stronę wyrwać i też nic się nie stanie. Jak I-94 z paszportu "wyjmują" to czasem z połową strony do której był przyczepiony zszywaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest pusta strona, neistety nie wyrwe ze względu na to, że po drugiej stronie jest Wiza.

Czy dla dwóch stron w małej plastelinie, trzeba wyrabiać nowy paszport? Wiza nie jest zniszczona...

Boje się, żeby przy granicy nie pomyśleli, że chce jakieś narkotyki przewieźć, albo coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku napisałeś, że brudna jest kartka przed wizą. Teraz piszesz, że nie możesz wyrwać strony bo po drugiej stronie jest wiza. Wyrwać można kartkę, kartka stanowi dwie strony. Z pierwszego posta wywnioskowałem, że nie jest to kartka do której przyklejona jest wiza, ale ostatni post jest z tym wnioskiem sprzeczny. Więc jak? A poza tym... narkotyki? Schowane pod wizą w paszporcie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...