Skocz do zawartości

Ceny Na Hawajach


marmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad wyprawą na Hawaje. Chciałbym się dowiedzieć o ceny jedzenia w Honolulu. Są wyższe, niż w Kalifornii?

Proszę o porównanie, ponieważ w zeszłym roku byłem w CA. Mieszkałem w Culver City, w pokoju hotelowym z aneksem kuchennym. Paszę kupowałem w sklepach typu Trader Joe's, czasem jakaś knajpka i generalnie nie było biedy. Pytanie, czy w Honolulu ceny jedzenia w sklepach i restauracjach są podobne, czy trzeba się liczyć z większymi/mniejszymi wydatkami? Dodam, że chciałbym pojechać we wrześniu. Z góry dziękuje za pomoc.

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z myślę nad Hawajami, ale bardziej mnie rajcuje zwiedzanie niż siedzenie w Honolulu, jest tam tyle fajnych wysepek...... zastanawiam się jak jest ze zwiedzaniem miejsc poza utartymi, amerykańskimi, szlakami hotelowymi. Są tam małe, rodzinne hoteliki? A agroturystyka u miejscowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Z miejscowymi 'loko' to roznie bywa nie wiesz na kogo trafisz, moze byc dobrze ale i mozesz trafic na takich co to sa wk..wieni na tych co przylatuja. Co do cen wszystko jest drozsze i to duzo. Paliwo najdrozsze w stanach, mleko tez, owoce na ladzie tansze niz na wyspach, no chyba ze sam zerwiesz w dzunglii. ze szlakami tez roznie bywa, nie chodz tam gdzie cie nie oczekuja i w Lahaina uwazac bo bija a i okradzionym mozna byc ze wszystkiego i nawet nie bedziesz wiedzial kiedy. Radze trzymac sie szlakow dostepnych dla zwiedzajacych , no chyba ze z jakms miejscowym sie zgadasz ale odradzam Hawajczyka. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...