Skocz do zawartości

Jak Udowodnic Wiezi Z Krajem - Problem


Rekomendowane odpowiedzi

ale wiesz ile czasu bedziesz czekac do obywatelstwa z 5 lat a On tyle bedzie robic ten doktorat a jesli bedzie robic to za co?

Nie ma zadnego problemu zobaczyc kto,do kogo lecial,czy mial wize itd ,,wiec jesli na ten adres polecialo troche osob i bywalo roznie to bym tego adresu nie bral..

kiedys tak bylo ze taki adres nie byl dobry ,,no ale to moje zdanie ..

Zwiazki z Polska ze Ty sie uczysz i wrocisz do Polski ,,a ile osob ma studia w Polsce a leci do USA i zostaje ?a jest pare takich osob.

Ja nie mialem wlasnego mieszkania i dostalem wize,a znam takich co maja mieszkania na wlasnosc i takiej wizy nie otrzymaly,otrzymuja

Ma dobrze wypasc na rozmowie a nie miec sterte papierow,zaswiadczen i .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ile czasu bedziesz czekac do obywatelstwa z 5 lat a On tyle bedzie robic ten doktorat a jesli bedzie robic to za co?

Nie ma zadnego problemu zobaczyc kto,do kogo lecial,czy mial wize itd ,,wiec jesli na ten adres polecialo troche osob i bywalo roznie to bym tego adresu nie bral..

kiedys tak bylo ze taki adres nie byl dobry ,,no ale to moje zdanie ..

Zwiazki z Polska ze Ty sie uczysz i wrocisz do Polski ,,a ile osob ma studia w Polsce a leci do USA i zostaje ?a jest pare takich osob.

Ja nie mialem wlasnego mieszkania i dostalem wize,a znam takich co maja mieszkania na wlasnosc i takiej wizy nie otrzymaly,otrzymuja

Ma dobrze wypasc na rozmowie a nie miec sterte papierow,zaswiadczen i .....

może podarujmy sobie gdybanie za co bedzie robił doktorat bo to jest bardzo odległa i niepewna przyszłość, poza tym nie tego dotyczyło moje pytanie. - przypomnę więc, jak przekonać konsula, że x zamierza wrócić po miesięcznej wycieczce, skoro teoretycznie nic go w kraju nie trzyma - studia skończył, pracy stałej nie ma, mieszkania nie wynajmuje, samochodu nie ma, nawet telefon jest na kartę.

oczekuję tylko sugestii i podpowiedzi jaką "strategię " obrać.

podkreślam, że jestem świadoma, że sterta papierów nie zagwarantuje wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt wiecej nic nie doda do tego

Pozostaje rozmowa i przekonanie Konsula ze leci sie turystycznie,nie zostanie sie :),ze ma plany w Polsce ale te plany ma przedstawic jak najbardziej realne i zgodne z realizcja a nie ze polece a jak wroce to bede myslal co dalej,On ma miec te plany po ukladane juz teraz ,na rozmowie :) za duzo tak samo niech nie mysli,nie zastanawia sie a niech mowi normalnie,ze wie co chce robic.

sa przypadki ze ktos lecial bez zwiazkow z Polska i dostal wize ,ale zobacz sama

brak zwiazkow,leci do dziewczyny ktora ma GC-to jest pod tzw gorke z wiza lecz nie jest tak ze nie dostanie wizy.

A jak powie ze leci do kogos innego a wyjdzie po zachowaniu ze leci do Ciebie to wyjdzie bez wizy :) bo roznie bywa na rozmowie o wize'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...