Skocz do zawartości

Rejestracja W Systemie Gss


redhot

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie ambasady przeczytałem, że uczestnicy DV muszą się zarejestrować w systemie GSS. Wszedłem tam, ale w formularzu jest coś takiego jak ID sprawy (3 litery i 10 cyfr, jeżeli dobrze pamiętam) który mam otrzymać od urzędnika konsularnego?!

KCC poinformowało mnie mailowo o marcowym terminie spotkania w ambasadzie w Warszawie. Nie bardzo rozumiem o co chodzi...

Z jednej strony piszą, że bez logowania w GSS niebędą ze mną rozmawiali, z drugiej nie mam ID? Czy ktoś już przerabiał temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem maila do ambasady, oto odpowiedź:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za korespondencje.

Jeśli ma Pan problemy z zarejestrowaniem się w systemie GSS, należy zadzwonić po numer telefonu 22 307 13 61.

Z poważaniem

Correspondence Unit

Consular Section

U.S. Embassy, Warsaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

MNIE TEN PROBLEM TEZ NURTOWAL ALE JUZ jest wszystko jasne po powyższej informacji.

ale mam jeszcze jedno pytanie jak wysoki miales wylosowany nr. i czy sami sie odezwali na maila o wyznaczeniu terminu spotkania.? bo ja mam nr 25XXX, i jeszcze nikt sie do mnie nie odezwał.i sie zastanawiam czy wogóle sie ktos odezwie.

pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...