Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Pytanie I Dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

W zeszłym roku skończyłem studia i od października mieszkam i pracuję w Anglii. Kolega ze studiów z którym chcę zwiedzić Stany mieszka i pracuje w Polsce. Czy istnieje możliwość odbycia rozmowy o przyznanie wizy w konsulacie, tak abyśmy razem uczestniczyli w tej rozmowie, czy dla każdego z nas są one w odrębnych niezależnych terminach?

Przez wzgląd na podniesienie wiarygodności zależy mi, abyśmy razem przechodzili ten proces, bo o ile znajomy może udowodnić silną wieź z krajem, o tyle ja będąc tak krótko w UK w dużej mierze ją utraciłem.

Jeśli ta opcja odpada, to czy nie lepiej, aby znajomy pierwszy starał się o wizę i gdyby ją dostał, to ja aplikując w swoim wniosku miałbym jako osobę towarzyszącą ujętą osobę która została już przez konsulat zweryfikowana pozytywnie.

Może macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troche juz jestes w Uk wiec nie tak krotko

Nie jest tak jak piszesz ze bedziesz bardziej wiarygodny jak razem bedziecie isc na rozmowe lub tez On pierwszy bedzie isc i dostanie wize

Ciebie oddzielne sie widzi a nie jako calosc ;) i On moze wize otrzymac a TY

z roznych przyczyn,,inny Konsul itd

co do rozmowy to spytaj sie na infolinii lub tez skype czy mozecie tak podejsc razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz isc teraz ale jak pokazesz zwiazki z Polska?ale moze trafisz na innego Konsula co powie ze masz wize a moze byc tak samo ze wyjdziesz bez wizy

kiedys bylo ze trzeba bylo odczekac 1 rok lub jak cos sie zmienilo w sytuacji Twojej zyciowej ,co do wyjazdu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...