Skocz do zawartości

Jakies Nowosci W Sprawie Noa2?


Karolajnaaa12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

z tego co widze noa2 dostala wczoraj para z 19 lutego ;) (CSC) wiec glowa do gory i tak jak mowilam zaczynaj powolutku zbierac dokumenty bo jak przyjdzie noa2 to pozniej juz z gorki! u mnie minelo 3,5 tyg od noa2 do pierwszego wolnego terminu spotkania z konsulem. trzymam kciuki zebys dostala szybciutko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze noa2 dostala wczoraj para z 19 lutego ;) (CSC) wiec glowa do gory i tak jak mowilam zaczynaj powolutku zbierac dokumenty bo jak przyjdzie noa2 to pozniej juz z gorki! u mnie minelo 3,5 tyg od noa2 do pierwszego wolnego terminu spotkania z konsulem. trzymam kciuki zebys dostala szybciutko!!!!

dziękuję. aga a co mogę już teraz gromadzić? jakie dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaswidczenie o niekaralnosci (wazne jest rok), odpis zupelny aktu urodzenia, karte szczepien (przy k1 niby nie jest wymagana, ale bedzie pozniej w usa potrzebna do zmiany statusu). no i wszystkie dokumenty jakie chcialabys wziac ze soba - swidectwo maturalne, ew dyplomy, kursy szkolenia, zaswidczenia z pracy itd. z badaniami trzeba zaczekac az nvc nada numer Twojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaswidczenie o niekaralnosci (wazne jest rok), odpis zupelny aktu urodzenia, karte szczepien (przy k1 niby nie jest wymagana, ale bedzie pozniej w usa potrzebna do zmiany statusu). no i wszystkie dokumenty jakie chcialabys wziac ze soba - swidectwo maturalne, ew dyplomy, kursy szkolenia, zaswidczenia z pracy itd. z badaniami trzeba zaczekac az nvc nada numer Twojej sprawie.

wielkie dzięki za podpowiedź, ale proszę powiedz co to ma być za zaświadczenie z pracy? co tam ma być napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jeszcze jedno pytanie gdzie trafila Twoja sprawa? do cali czy vermont? ja pozbieralam z poprzednich prac wszystko ;) umowy, referencje itd... moga wcale sie nie przydac, ale zawsze lepiej miec na wszelki wypadek dla przyszlego pracodawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...