Skocz do zawartości

Jakies Nowosci W Sprawie Noa2?


Karolajnaaa12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

jestem nowa na tym forum, choć moja sprawa trawa już przeszło 8 m-cy, i ciągle na etapie noa1 i niewiem co robić, bo strasznie się to wydłuża, dlatego pisze.

mój narzeczony dzwonił juz klikakrotnie na customer service i od 2 m-cy ta sama odpowiedź, że przerabiają dokumenty z 18.07.2012r. i każą dzwonić za 2 tygodnie, a nasza sprawa jest z 26.07.2012r.

widze że nie tylko ja czekam, ale mam pytanie o co chodzi z tym" service reguest" ? czy mozna prości o jakieś przyspieszenie? jeśli ktoś juz też tyle czeka proszę piszcie, albo jeśli ktoś ma z tego samego okresu a już się coś ruszyło, piszcie jeśli coś wiecie, bo ja chyba zwariuje ...z tego czekania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

My dostaliśmy :) NOA1 było 25.10.2012. 8 maja 2013 mój narzeczony zadzownił do USIC (Vermont), bo to już za długo trwało i nie wiem, czy to za sprawą tego telefonu, ale już następnego dnia (9.05.2013) na stronie USCIS w naszym case status była informacja, że 9.05. wysłali NOA2, które przyszło pocztą jakiś tydzień później. Wychodzi na to, że na zaakceptowanie petycji w USCIS czekaliśmy 6 i pół miesiąca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dostaliśmy :) NOA1 było 25.10.2012. 8 maja 2013 mój narzeczony zadzownił do USIC (Vermont), bo to już za długo trwało i nie wiem, czy to za sprawą tego telefonu, ale już następnego dnia (9.05.2013) na stronie USCIS w naszym case status była informacja, że 9.05. wysłali NOA2, które przyszło pocztą jakiś tydzień później. Wychodzi na to, że na zaakceptowanie petycji w USCIS czekaliśmy 6 i pół miesiąca :/

dzięki bardzo za odp. i gratuluję. ja po 4 miesiącach już dostaję szału. gdybym przynajmniej znała datę tej odpowiedzi było by łatwiej czekać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my składalismy petycje 6 grudnia, noa2 13 maja a po drodze 28 kwietnia rfe. jestem juz umowiona do konsula - terminy maja nawet na nastepny dzien. najwazniejsze zeby przygotowac wszystkie dokumenty i nie czekac na pakiety z ambasady - to tylko niepotrzebnie przedluza sprawe.... trzymajcie kciuki 17!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...