Skocz do zawartości

Jakies Nowosci W Sprawie Noa2?


Karolajnaaa12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niestety, Vermont jest obecnie nieco z tyłu. Obecnie oficjalny czas oczekiwania to chyba 6 miesięcy (ostatnio zmienione z 5), więc teoretycznie o service request można prosić po upływie 7. Niemniej jednak, zadzwoń na hotline i zapytaj, czy Ci może założą już teraz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Vermont jest obecnie nieco z tyłu. Obecnie oficjalny czas oczekiwania to chyba 6 miesięcy (ostatnio zmienione z 5), więc teoretycznie o service request można prosić po upływie 7. Niemniej jednak, zadzwoń na hotline i zapytaj, czy Ci może założą już teraz...

Pozdrawiam

Jesteś nieoceniony - tak też zrobię :) a że są w tyle to wiem. W grudniu jeszcze było właśnie te 5 miesięcy a teraz skoczyło do 6. Dobrze,że Narzeczony przylatuje na dłuzej i później niż planowaliśmy to może się załapie i pójdzie ze mną do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech narzeczony ma kogoś w USA, żeby mu kopię NOA2 do Polski wysłał :)

A to spokojnie :) Przyleci dopiero w marcu (pod koniec), więc liczę że już NOA2 będziemy mieli. Jeśli nie, to będzie tam jego ojciec, to podeśle. Ale nawet o tym nie myślę,że jeszcze 2 miesiące by się ociągali.

Właśnie widzę,że pary "lipcowe" należące pod Vermont właśnie dostają swoje "numerki" http://www.visajourn...tion=1&sortby=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A to spokojnie :) Przyleci dopiero w marcu (pod koniec), więc liczę że już NOA2 będziemy mieli. Jeśli nie, to będzie tam jego ojciec, to podeśle. Ale nawet o tym nie myślę,że jeszcze 2 miesiące by się ociągali.

Właśnie widzę,że pary "lipcowe" należące pod Vermont właśnie dostają swoje "numerki" http://www.visajourn...tion=1&sortby=2

Kurcze blade! Ktos z Japonii z NOA1 z KONCA PAZDZIERNIKA dostal juz NOA2!!? Oni tam chyba bawia sie w Totka: "Komora maszyny losujacej jest pusta, nastepuje zwolnienie blokady. I rozpoczynamy losowanie!" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...