Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Z Uk


Quells

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam takie pytanko, zaaplikowalismy z zona o GC w loteri 2014. Urodzilismy sie w polsce wiec applikujemy z tej grupy ale od 5 lat mieszkamy w UK. I sie zastanawimy jesli bysmy byli wylosowani i mieli zalatwiac wszystkie formalnosci z konsulem, badaniami, karalnoscia itp czy musieli bysmy to robic w Polsce czy dalo by rade w UK? I czy takie rzeczy jak karalnosc musial by byc protwierdzona z PL i z UK?

Wiem ze do tego ejszcze dluga droga i mala sznasa wygrania ale sie po prostu zastanawimlismy :)

Z gory dzieki za kazde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chociaz zapoznales sie z tematami z loterii 2013 w dziale zielona karta

jesli nie to tam masz odpowiedzi na swoje watpliwosci

tak szybko odpowiem,jest taki formularz ktory wysylasz po losowaniu gdzie wpisujesz gdzie chcesz miec rozmowe i wybierasz Londyn-UK

tam tez robisz badania,i bierzesz zaswiadczenie o niekaralnosci z UK jak i Polski.I masz tez rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

Tak szukalem w innych tematch jak i uzylem "szukaj" ze slowami takimi jak uk, anglia itp ale niestety nie moglem znalezc konkretnych odp.

Rozumiem ze moga byc gdzies pomiedzy wszystkimi innymi postami ale niestey nic nie znalazlem.

W zasadzie odp mi juz na glowne pytanie :) Czyli najpier trzeba byc wylosowanym potem sie dostaje formularz gdzie sie chce miec rozmowe, super.

Takze jedyna rzecz to zaswiadczenie o niekaralnosci z PL a reszta na miajscu.

No nic nie pozostaje teraz nic innego jak czeakc do maja i tyle :)

Jeszcze raz dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz czekac do smierci na formularze ;)

przepraszam ze tak napisalem ale widze ze nie czytasz watkow o loterii lub tez nie zbyt dokladnie

Nic teraz sie nie dostaje,trzeba wejsc na strone,wydrukowac formularze i wysyla sie to do USA

Moze zrob tak,poczytaj pytania,odpowiedzi o 2013 i wrazie jakis pytan wtedy pisz :)

poczytaj o 2013 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko, nie chodzilo mi o czekanie na formularz :)

Wiem ze teraz sie wszystko na stronie sprawdza i sciaga.

Co prawda juz od Twojej poprzedniej odp mam inne pytanie :P

Jak by byla rozmowa w UK z konsulem itp to dokumenty z PL musial by byc pewnie przetlumaczone na ENG? Gdzie w Polsce nie trzeba by tego robic... Ehh juz sam nie wiem :P

Nic najpier trzeba miec duzooo szczescia i byc wylosowanym z niskim numerem najlepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...