Skocz do zawartości

Mam Problem, Pomóżcie!


Rybus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Złożyłem już dokumenty ds-160, umówiłem się na rozmowę z konsulem, ale mam jeszcze jeden problem!

Umawiając się na rozmowę dowiedziałem się, że potrzebne jest wydrukowane potwierdzenie opłaty.

Ja niestety spisałem tylko numer mojej wpłaty robiąc przez to ich nową stronę internetową przelew.

Skąd teraz mogę załatwić takie potwierdzenie?

Mam szukać tego na tej stronie internetowej przez którą opłaciłem wizytę w konsulacie?

Czy mogę iść do swojego banku i poprosić o takie potwierdzenie?

W jakiej to formie musi być?

Prosze doradzcie, bo za kilka dni już jadę na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Złożyłem już dokumenty ds-160, umówiłem się na rozmowę z konsulem, ale mam jeszcze jeden problem!

Umawiając się na rozmowę dowiedziałem się, że potrzebne jest wydrukowane potwierdzenie opłaty.

Ja niestety spisałem tylko numer mojej wpłaty robiąc przez to ich nową stronę internetową przelew.

Skąd teraz mogę załatwić takie potwierdzenie?

Mam szukać tego na tej stronie internetowej przez którą opłaciłem wizytę w konsulacie?

Czy mogę iść do swojego banku i poprosić o takie potwierdzenie?

W jakiej to formie musi być?

Prosze doradzcie, bo za kilka dni już jadę na rozmowę.

teraz mozna robic przelew ? zawsze płaciło sie na poczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można było robić przelew i sto lat temu, tylko z potwierdzeniem był problem bo pieczątek nie było na potwierdzeniu. Wydaje mi się można zamówić potwierdzenie przelewu elektronicznego (przynajmniej ja tak robiłem w mBanku). A odnośnie pytania Rybusa23, ja w tej sytuacji skontaktował bym się z bankiem i poprosił o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacio mozna bylo kiedys tak samo placic przelewem ale nalezalo miec potwierdzenie z banku

100 lat ;) 13 lat temu tak wykonalem przelew w banku i tak tez zostalo w Ambasadzie przyjete ale mialem potwierdzenie z pieczatka banku .

co do drukowania to kiedys nie bylo przyjmowane bez pieczatki z banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...