Skocz do zawartości

Ubezpieczenie - turystycznie do USA....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wylatuję na wakację do USA - myslę nad sensem wykupienia jakiegoś ubezpieczenia. Wszędzie gdzie spytam jestem namawiany ale przypuszczam, że w praktyce zwrot gotówki za to i owo nie wygląda już tak różowo - zrobią wszystko aby ubezpieczenia nie zapłacić i będą szukać dziury w całym bo z tego żyją... Wczoraj pani z PEKAO SA bardzo mnie namiawiała na pakiet pomocy do Eurokonta Plus (12 zł m/c) ale bardziej mnie zagadała niż przekanała...

Może polecicie jakieś ubezpieczenie, które warto wykupić...??

P.S. 26 latek mi stuknęło kilka lat temu więc młodzieżowe karty odpadają...

Serdecznie pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z "wypadkowego" wlasnego doswiadczenia oraz wypadkow w mojej rodzinie, polecam PZU - nigdy nikt z nas nie mial problemow ze zwrotem jakichkolwiek kosztow, a przy powazniejszych sprawach typu zlamania nogi - wszystko sie odbywalo bezgotowkowo (oni juz sami wszystko uzgodnili ze szpitalem), a na dodatek codziennie wydzwaniali i sie pytali czy jest wszyskto ok czy czy czegos nie potrzeba albo czy nie przywiezc kogos bliskiego z polski....

a co najlepsze - kiedys majac wypadek sam nie dotrzymalem warunkow umowy - a pomimo to $$$ mi zwrocili bez zadnego ale!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...