Skocz do zawartości

Praca W Stanach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowy na tym forum mam pytanie dotyczące pracy w stanach a mianowicie Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda popyt na pracę w USA w kierunkach Spedycja-Logistyka ? Czy warto podjąć taką pracę w stanach? Wszędzie szukam informacji na ten temat, lecz nie mogę nic znaleźć :( Czy ktoś z was orientuje się może w tym temacie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się dokładnie, ale na ten sektor zawsze jest dużo ofert, więc jeśli miałbyś zalegalizowany pobyt, masz jakieś doświadczenie oraz znasz język na odpowiednim poziomie to długo byś nie szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się dokładnie, ale na ten sektor zawsze jest dużo ofert, więc jeśli miałbyś zalegalizowany pobyt, masz jakieś doświadczenie oraz znasz język na odpowiednim poziomie to długo byś nie szukał.

Mhm rozumiem. Dziękuję za odpowiedź może z czasem znajdę informacje jak to wszystko tam wygląda w tym kierunku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdrianG, a konkretnie o jaką prace w tym sektorze Ci chodzi? Bo jeśli o kierowcę, to od tego roku na J-1 nie da rady...

Witam. Wyraźnie napisałem ''Spedycja-Logistyka'' to chodzi mi o pracę jako Spedytor (Forwarder) lub Logistyk (Logistics)

Praca jest, ale szansa na emigrację poprzez pracę w tym sektorze jest raczej znikoma. Wiesz na pewno co jest potrzebne do podjęcia pracy w US ? Z pytania wnioskuje że nie bardzo...

Wiem co jest potrzebne. Tylko ja się zapytałem czy jest na ten kierunek popyt u USA a nie ''co jest potrzebne do podjęcia pracy w US'' Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...