Skocz do zawartości

Szanse Na Wize J-1. Cudzoziemiec.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam take sytuacje; + : 1.Jestem na ostatnim roku licencjatu, obrona jest we wrześniu oraz zapłacę za studia magisterskie za rok z góry. Przedstawia zaświadczenie z uczelni o tym podczas rozmowy.

2Byłam już 2 razy w Stanach po WaT. Zawsze wrociałam do Polski w czasie.

3.Jestem obywatelką Turkmenistanu.

4.Mam w paszporcie jeszcze wizy: Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Bialorusii, Rosji, Turcji,

- Jestem urodzona w Iranie i właśnie tak napisane w moim paszporcie. Poprzednie spotkania z konsulem bylo każde okolo 30 minut.

Jaki mam szanse na otrzymanie wizy po raz 3 ? Rozmowa odbędzie się w marcu.

Dziękuje za uwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alina19, a możesz powiedzieć jaką sytuację masz w Polsce? To znaczy co masz? Karte pobytu, pozwolenie na zamieszkanie, normalną wizę? Z koleżanką mamy teraz dość podobną sytuację, z tym, że ona ma pozwolenie na zamieszkanie, które kończy jej sie w lipcu... I nigdy nie była w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześnej jak jechałaś to miałaś podobnie? Sprawdzali to? Pytali o to? Jakie dokumenty musiałaś przedstawić?

Sorki, ze tak pytam, ale w ambasadzie nie podali mi żadnych konkretów oprócz regułek typu: "lepiej jest w swoim kraju aplikować o wizę" i "trzeba wykazać silny związek z krajem zamieszkania". Z tym, ze nie ma opcji aby kolezanka mogła o wize aplikowac na Ukrainie, bo aplikuje na W&T w Polsce. Studiuje i mieszka w Polsce... i właściwie ma teraz silniejsze związki właśnie z Polską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mówią nam w naszej organizacji, ze trzeba podczas rozmowy przedstawić możliwość legalnego powrotu do Polski. Ale podczas rozmowy wiza do Polski jest do lipca... W maju koniec zajęć będzie (bo trzeci rok) i wtedy na luzie (bez kombinowania) można aplikować o polska wizę... ale to bedzie po rozmowie o amerykańską...

Ale skoro mówisz, że paszport trzeba tylko... To powinno być dobrze :) Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...