Skocz do zawartości

Wycieczka Po Zachodnim Wybrzeżu Usa


arizona112

Rekomendowane odpowiedzi

4) Kwestia wypożyczenia auta. Jedziemy w 6 osób więc potrzebne jest duże auto, które pomieści także bagaże

Tu wchodzi w grę tylko Van (który jest przeważnie droższy). Ja wcisnąłem 5 osób z bagażami do Impali na 180 mil i usłyszałem wiele słów na k od pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat myślałem o takim SUV https://www.alamo.com/en_US/car-rental/cars/car-details/US/FFAR-fullsize-suv.html ważne jest żeby ten samochód dało się oddać w Los Angeles. Nie orientuje się moze ktoś jaki jest układ siedzeń w tym Chevym Tahoe, lub jak się można tego dowiedzieć? zależy mi na 2-3-2 bo zawsze jedno z tyłu można złożyć i powiększyć bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

1) Czy 18 dni wystarczy na pokonanie tej trasy? W sumie wychodzi ok 3200 mil.

Wystarczy

2) Co jeszcze ciekawego zobaczyć w okolicach odwiedzanych? Chodzi mi o takie rzeczy naprawdę godne uwagi. Przede wszystkim mam pytanie o San Francisco- warto pojechać i zobaczyć jeżeli starczy czasu?

Po drodze masz Antylope Canyon, czy Bryce Canyon - oba rewelacyjne miejsca które warto zobaczyć. Śmiem nawet powiedzieć że wolałabym jechać tam niż na Grand Canyon.A San Francisco- moim zdaniem jedno z najfajniejszych miast w Stanach

3) Co ominąć, co nie jest warte uwagi?

Los Angeles. Jeżeli nie będziecie mieli na tyle czasu żeby zobaczyć i San Francisco i Los Angeles, mówię poważnie pierwsze z tej listy poleciałoby właśnie to miasto.

4) Kwestia wypożyczenia auta. Jedziemy w 6 osób więc potrzebne jest duże auto, które pomieści także bagaże

Van albo Suv - ale to 6 osób bez bagaży, bo za ostatnim rzędem siedzeń praktycznie nie ma miejsca. Nawet jeżeli złożysz jedno z nich - raczej nie wsadzisz w to miejsce 6 walizek. Popatrz czy mają np Yukon XL or Suburban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi, co do chevroleta tahoe, zastanawiam się jaki jest w nim układ siedzeń? Na zdjęciach są różne wersje, więc jeżeli miał by ktoś info nt. jak wygląda ten Chevy od środka to proszę o info :) Co do Suburbana to znalazłem tylko jednego za cenę ok 3600$ na 18 dni. Dodam jeszcze że rozważamy także opcję wypożyczenia auta w San Francisco lub LA i oddanie go tam, a resztę drogi pokonamy samolotem. Jeżeli ewentualnie miał by ktoś namiary na jakąś wypożyczalnie "miejscową" w Californii, był bym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któż to może wiedzieć w jakiej konfiguracji ma jakaś wypożyczalnia auto za oceanem? To raczej nie możliwe, chyba że na chybił trafił :)

3600 to drogo. Dużo taniej wyjdzie Ci za wypożyczenie 2 samochodów - 5 osobowych. Ludzie się zmieszczą , bagaże się zmieszczą no i jest komfortowo.

Nie wiem czy o tym nie pomyślałeś czy też jest to zły pomysł bo np. tylko 1 osoba ma prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...