Skocz do zawartości

Cukrzyca W Stanach


mich441

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki. a nie wiesz przypadkiem czy panstwo refunduje leki i oprzyrzadowanie?? jesli tak to moze wiesz ile %...

Nie bardzo zdajesz sobie sprawe o co pytasz. Poczytaj o calym systemie opieki zdrowotnej - jako emigrantowi - jezeli nim bedziesz - panstwo nie bedzie Ci refundowalo niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. a nie wiesz przypadkiem czy panstwo refunduje leki i oprzyrzadowanie?? jesli tak to moze wiesz ile %...

No powiem szczerze, że się udławiłem poranną kawą jak to przeczytałem. Generalnie jeśli ktoś coś pokrywa to firmy ubezpieczeniowe i to nie zawsze, i zwykle część. Nie wiem czy już to zlikwidowano czy nie, ale nie pokrywają/ły chorób już posiadanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. zdaje sobie sprawe o co pytam, bo w eurpie, np w anglii, panstwo refunduje wszystko. nawet pompy czasem. dlatego pytam was jak jest z tym w usa

Jakbys zdawał to byś nie zadawał takich pytać. Tutaj jest zupełnie inna rzeczywistość - do obowiązkowego badania słuchu mojej świerzo urodzonej (2 dni temu) córki (mandated by state) pierwszą rzeczą o którą mnie poproszo było moje health insurance... Rachunek przyjdzie pocztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys zdawał to byś nie zadawał takich pytać. Tutaj jest zupełnie inna rzeczywistość - do obowiązkowego badania słuchu mojej świerzo urodzonej (2 dni temu) córki (mandated by state) pierwszą rzeczą o którą mnie poproszo było moje health insurance... Rachunek przyjdzie pocztą...

Kzielu moje gratulacje, samych wspanialych chwil z nowym czlonkiem rodziny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...