Skocz do zawartości

Balice Chicago Przez Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

( + przed tym przechodzenie przez proces zestawu pytań dla każdego nieobywatela USA)

W monachium będę przepytywany?? pytania typu do kogo,po co i na jak długo?? i potem znowu w USA??

Ps. sorki za 2 posty, (chyba że da się je połączyć :) ) na to pyt. wyżej w poście też proszę o odp. jak ktoś wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz to poukładajmy to , bo trochę jest zamieszane. pytanie czy lepiej odprawić się w swoim biurze tam gdzie kupiło się bilety (oczywiście wszyscy wiemy ze 24h przed lotem) czy na Balicach odprawić się "normalnie" przy okienku , po prostu po staremu i mieć spokój z maszynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w Warszawie Lufthansa ma tylko maszyny. Podchodzisz do okienka już z kartą, którą możesz wydrukować w maszynie lub w domu. Nawet jeśli odprawiłeś się online czy w maszynie to i tak musisz podejść do okienka jeśli nadajesz bagaż. Ja preferuję online, żeby skrócić czas przed odlotem na lotnisku, ale Polacy lubią stać w kolejkach. :)

Odnośnie odpytywania przed samym lotem do USA, to już się z tym nie spotykam, ale rzeczywiście była rozmowa jeszcze rok czy coś temu. Była to kontrola bezpieczeństwa i bywało, że prowadziły ja firmy zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli trzeba się odprawić w maszynie lub online, to nie ma się nawet nad czym zastanawiać ;)

Ja kilka lat temu odprawiałam się w Madrycie i praktycznie nie było obsługi na lotnisku. Trzeba sobie wydrukować kartę pokładową i zawieszkę (czy jak to się tam nazywa) na bagaż rejestrowany. Potem trzeba było tę zawieszkę przykleić za uchwyt bagażu i odnosiło się bagaż na taśmę. Z obsługą miało się do czynienia dopiero przy bramkach z bagażem podręcznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...