Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Aktualnie Na Wyrobienie Wizy ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok juz wiem wszystko wziołem kielce :) mam troche blizej niz do krk .A jak konsul zapyta sie cos takiego kto pana sponsoruje powiem ze sam i sie zapytac prosze udowodnic to trzeba wziasc z banku druk ile mam na koncie cos takiego :)

Jezu, błagam, facet, naucz się pisać po polsku zanim zaczniesz to robić publicznie. Jak można pisać 'wzioł', 'wziasc', ręce przecież opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrowanie w internecie, zależy jak szybko piszesz, możesz też za pomocą skype wszystko zrobić to wtedy zależy jak szybko mówisz :) a tak poważnie 20 min.

Wypełniasz ds zakładamy jakieś max 30 min ( mi zajęło około 20 min na spokojnie) , jak wypełniasz powiedzmy w dzień i zdążysz jeszcze tego samego dnia wpłacić w banku pocztowym to na drugi dzień po 12 umawiasz się telefonicznie , przez skype bądź na stronie wszystko robisz.... więc sama widzisz procedura trwa 2 dni max.

Co do wizyty w konsulacie/ambasadzie w Krakowie do 8 dni się czeka, w Warszawie 1-2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

OK a mam pytanie - jeśli posiadam wize turystyczna ważną jeszcze kilka lat - i chciałbym się ubiegać o wizę studencką to co się dzieje??

1. Zrzekasz się turystycznej i idziesz na WIEEEEELKĄ niewiadomą czy dostaniesz studencką.

2. Idziesz z turystyczną i:

a) dostajesz studencką (z likwidacją turystycznej)

B) dostajesz studencką - i tylko tę masz

c) nie dostajesz studenckiej a turystyczna zostaje?

Co do czasu to rozumiem, że też trwa to kilka dni tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego na prive?

to forum mialo wiele odpowiedzi :) rozne historie

Mozesz miec wize turystyczna i F-1 ,na granicy mowisz czy lecisz jako student czy tez na wizyte ;)

tak ma Violonczela aby daleko nie szukac ;)

Moze sie zdarzyc tak ze nie dostaniesz F1 a wiza turystyczna Ci zostanie.a mozesz wyjsc bez tych wiz,nie dostaniesz F1 a wiza turystyczna bedzie Ci anulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...