Skocz do zawartości

Kupno Uzywanego Samochodu Na Raty.


decniety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupic uzywany samochod na raty ale chcialbym sie dowiedziec na jakich zasadach mozna takowy nabyc. Moze ktos juz kupowal auto i wie ile trzaba, jesli wogole trzeba miec na poczatku wplare wlasna. I mniej wiecej jakie jest oprovrntowanie. Wiem ze u kazdego sprzedawcy moze byc inaczej ale pewnie roznice nie beda wielkie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobry credit score (powyzej 750 powiedzmy) to mozesz u dealera dostac financing 0% (jezeli akurat taka oferte ma) lub inny niski na cala kwote wartosci samochodu.

Jezeli chcesz kupic uzywany i bedzie on stosunkowo tani to bez problemu dostaniesz kredyt na cala kwote z dobrym credit score.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnej odpowiedzi ci nie da nikt bo kazdego sytuacja jest inna

Proponuje udac sie do pierwszego lepszego salonu gdzie sprzedaja samochody, jaki cie interesuje i nie podpisujac niczego zapytac z grubsza.

Masz dwie mozliwosci

Bank

lub salon samochodowy,

Odwiedz jeden i drugi i zasiegnij jezyka

Bedziesz znacznie wiecej wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że żeby kupić używany na kredyt samochód musi mieć pewną wartość, bo w razie czego bank nie zarobi jakbyś nie spłacał. Taka dodatkowa informacja: musisz mieć pełne ubezpieczenie na samochód, jak bierzesz na kredyt. radzę też zabrać kogoś doświadczonego zabrać na rozmowy, bo ja po ostatnim kupnie samochodu mam dość na kilka lat. Przy dobrze prowadzonej rozmowie można ugrać dość duży upust.

A tak generalnie, to tak jak gal napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz Penfed credit union. Mieli nie dawno 1.49% na samochod . Musisz miec credit score przynajmniej 700.

U dealera nawet bez credit score mozesz dostac pozyczke ale bedzie wysokie oprocentowanie powyzej 10%

Mozesz tez wziasc pozyczke na siebie i dodac swoja mame jako cosigner. Wtedy pomoze ci to budowac credit score

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...