Skocz do zawartości

Krotkie Info O I-94 Na Trasie...


coldsauce

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - na trasie WAW->AMS->SEA w liniach Delta nie sa rozdawane formularze I-94, dostepne sa one dopiero na lotnisku docelowym na specjalnych/oznaczonych stanowiskach toz przed odprawa imigracyjna - a pisze to dlatego, ze sporo osob z tego lotu stracilo swoja kolejke (bardzo duza i klopotliwa) do odprawy imigracyjnej z powodu braku I-94...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jak w temacie - na trasie WAW->AMS->SEA w liniach Delta nie sa rozdawane formularze I-94, dostepne sa one dopiero na lotnisku docelowym na specjalnych/oznaczonych stanowiskach toz przed odprawa imigracyjna - a pisze to dlatego, ze sporo osob z tego lotu stracilo swoja kolejke (bardzo duza i klopotliwa) do odprawy imigracyjnej z powodu braku I-94...Pozdrawiam.

O, to jest wątek dla mnie! Ze dwie godziny temu gdzie indziej opisałam moje dwie sytuacje z lotów do USA. Ani razu nie dostałam I-94 w samolocie, a za pierwszym razem nie wiedziałam nawet jeszcze o jego istnieniu i poskutkowało to właśnie tym, że bardzo opóźniło moją odprawę. Już myślałam, że jakaś mega pechowa jestem http://forum.usa.info.pl/topic/22047-koniec-formularzy-i-94/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...