Skocz do zawartości

Wawa Czy Krk


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak twierdzisz.... :huh:

Wcale nie czeka się maksymalnie 3 dni, bo Deszczu Strugi umawiał się na spotkanie w Krakowie w środę (20-go) i najwcześniejszy termin to następny piątek (29-go).

I jeszcze jedno - jeśli byłeś na rozmowie w Krakowie, to nie byłeś w ambasadzie, a w konsulacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobre żarty:) "miałem na 8,30 o 9.00 byłem juz po wszystkim" ja byłem dzisiaj na 8:30 i po wszystkim było około godziny 11:00. Ustalałem termin tydzien temu na najblizszy czyli czekalem około 8 dni roboczych, ciekawe ze Ty masz z dnia na dzień. 2 lata?? Ludzie dostaja rok albo 10 najczesciej. To powiedz co Ci pisze na pierwszej i drugiej stronie jak otrzymales kartke ze dostales wize:) albo lepiej kiedys byl TV w poczekalni w Krakowie a teraz jest czy nie ma go?? :), albo napisz gdzie znajduje sie urzadzenie do odbierania numerkow (tylko nie pisz ze w pokoju gdzie odbijamy palce bo to logiczne) dokladne miejsce napisz gdzie sie znajduje, bo kiedys byl w innym miejscu:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj i nie szło wcale ekspresem jak pisze piotr 30 min i po wszystkim. Z odebraniem dokumentow, ustawienie sie w kolejce i kolejnym czekaniu, potem bramka,odciski,poczekalnia i rozmowa w 30 min?? Bardzo ciekawe.

I jak pisalem wczesniej 8 dni roboczych czekalem na termin i to byl pierwszy wolny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie smiech na sali hehehehe co mam ci wytłumaczyc gdzie stoi, pudełko z numerkami hehe masakra chcesz wiedzieć to ci powiem bo może się motałeś i nie widziałeś co to jest stoi przed samym wejsciem do drugiego pokoju . Wszedłem do ambasady o 8,30 czekałem w drugim pokoju jakies 20 min . A tak na marginesie jak ci oddali dokumenty w okienku (paszport ,i potwierdzienie wniosku ds160) to czy miałeś , coś napisane np litere n albo p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ze dużo ludzi miało własnie zaznaczone , na tym wniosku litere n i p czyli chodzi negatywnie i pozytywnie .Jak zabrali dokumenty przed konsulatem to przez ten czas sprawdzali i dokumenty i oni ustalaja czy dostaniesz czy nie bo w moim przypadku to nawet nie patrzył w paszport i nie prosił żadnych dokumentów takie ja mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...