Bianka__25__ Posted March 23, 2013 Report Posted March 23, 2013 Hej! Od kilkunastu miesiecy mieszkam na przedmiesciach Chicago. Niedawno wyszlam za maz. Mam 25 lat. Jestem normalna dziewczyna. Szukam fajnych kolezanek do pogadania, wypadu np. na zakupy. Niestety do tej pory nie udalo mi sie takich spotkac. Byloby bardzo milo poznac tutaj kogos. Jestescie dziewczyny?
ilya_ Posted March 25, 2013 Report Posted March 25, 2013 moze sprobuj na jakis serwisach spolecznosciowych np badoo
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.