Skocz do zawartości

Ponowny Wjazd Do Usa Przez Dublin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam duże obawy czy zostanę wpuszczony przez urzędnika imigracyjnego do USA Dlatego wyczytałem w starym temacie że radzicie w takiej sytuacji lecieć przez Dublin.

Czy dalej jest możliwość odprawy w Dublinie (wizowo-paszportowej) ?

Czy po ewentualnym niewpuszczeniu zostaje odesłany z Irlandii, to co z biletem do USA? Można dostać zwrot pieniędzy za niego ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprawa jest w Dublinie. Jeżeli nie dostaniesz pozwolenia na wylot do USA to nie jesteś nigdzie odsyłany tylko odchodzisz z kwitkiem. Jedynym tego plusem jest to że nie tracisz kilkunastu godzin w dwie strony w razie zakazu.

Tak przy okazji latam z Irlandii więc czepia równo ale jak nie masz nic przeskrobanego to raczej martwić sie nie musisz :)

Co do biletu to kupując go sprawdz czy mozna go zwrócić.

A dlaczego masz obawy że nie zostaniesz wpuszczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam ostatnio (wróciłem sie w listopadzie 5miesięcy w usa) a chcę lecieć maj-czerwiec tym razem max do października bo studia... najlepsze jest to ostatnio miałem podszkolić język ale jakoś tak przez te wycieczki itd się nie udało ;p Teraz w sumie miałbym lecieć żeby wpaść na florydę w sumie to może w 1-2 miesiące sie wyrobie więcej bym nie siedział ....

tylko ostatnio leciałem z wujkiem do którego leciałem to razem podeszliśmy do okienka nie było problemu bo on nawijał a ja tylko coś potwierdziłem ;P

a teraz miałbym sam lecieć i tego sie obawiam ;/ ang praktycznie nie znam zbyt dobrze (niemiecki od podstawówki ;P ) + stres myślę żę nie wiedziałbym o czym on do mnie mówi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wizie turystycznej nie jest wymagana doskonała znajomość angielskiego. Jak już byłeś w USA i masz wizę, to masz szanse wjechać niezależnie którędy. Tak się zastanawiam, jak można ominąć customs w USA. Wydaje mi się, że procedura w Dublinie jest/była jak kiedyś, gdy zawracali zanim się wsiadło do samolotu do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sa takie loty ze nie obejmuje takich odpraw i sa wtedy w USA :)

przygotuj na pytania co robiles przez te 5 miesiecy ze nie miales czasu na zwiedzanie.i czy naprawde lecisz na ten okres czasu jak piszesz.I co teraz bedziesz robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czesc..aha czyli liniami amerykańskimi ,bo tez ludzie pisza o liniach air lingus ,ze tak maja,ale nie wszystkie ?...Mialbym prosbe czy jak ktoś leciał niedawno do usa niech napisze mi jakimi liniami i z jakiego lotniska jest taka odprawa paszportowo-wizowa już w Irlandii,zeby później już nie stać zmeczony po locie w kolejce w New yorku...No i przy zawrocieniu to lepiej ,żeby od razu w Irlandii ?:)pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...