Skocz do zawartości

Wiza.


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam wize turystyczna na 10 lat, kilanascie dni temu wrocilam do kraju z 2 miesiecznego pobytu w usa, mialam w niej wbite ze moge zostac do 6 miesiecy ale na wstepie im mowilam ze na 2 miesiace wiec wrocilam po dwoch. chcialabym znowu za okolo dwa miesiace pojechac na kolejne dwa miechy...czy powinien byc z tym problem, jak mysliscie? wiem ze nie powinno sie byc dluzej niz 6 miesiece na 1 rok czasu...a tym ze bede aplikowala z narzeczonym na k1 za jakies dwa tygodnie, i oczywiscie powiem im na granicy ze jestem podczas tego procesu a teraz odiwedzam narzeczonego, czy to plus czy minus ze byloby sie w procesie owym...chyba oznaczaloby to ze robie rzeczy legalnie i tak jak trzeba, prawda? tymbardziej ze wrocilam po dwoch miesiach tak jak im powiedzialam...

drugie pytanie to takie ze jako 'dowod' zzycia z krajem chce zalatwic sobie papier ze szkoly, ale jak owy bede miala...to i tak bedzie on po polsku wiec co to za dowod?

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden dowod,nalezy jesli bedzie tlumaczony

mozesz nie chodzic do szkoly,a zostac na stale w USA,legalizowac pobyt.

I nie ma tez nic w przepisach ile masz byc ,lecz czym dluzej jestes po za USA tym lepiej,.masz wlasnie szkole,prace ,cos co Cie trzyma i tym pokazujesz :)to na granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden dowod,nalezy jesli bedzie tlumaczony

mozesz nie chodzic do szkoly,a zostac na stale w USA,legalizowac pobyt.

I nie ma tez nic w przepisach ile masz byc ,lecz czym dluzej jestes po za USA tym lepiej,.masz wlasnie szkole,prace ,cos co Cie trzyma i tym pokazujesz :)to na granicy

W takim razie co mam zrobić, zabrać dokument ze szkoły do tłumacza przysięgłego? czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale papier nie pokaze tego ze wrocisz ;)

Twoja postawa,rozmowa, to jest wazne a nie papiery ktore moze miec kazdy.

jesli bylas tylko 2 miesiace,kolejnym razem lecisz znow np na 2 miesiace i masz taki tez bilet to nie powinno byc problemu

pamietaj ze licza sie odpowiedzi a nie papiery-papier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale papier nie pokaze tego ze wrocisz ;)

Twoja postawa,rozmowa, to jest wazne a nie papiery ktore moze miec kazdy.

jesli bylas tylko 2 miesiace,kolejnym razem lecisz znow np na 2 miesiace i masz taki tez bilet to nie powinno byc problemu

pamietaj ze licza sie odpowiedzi a nie papiery-papier

Zgadzam się z Tobą w pełni, jak byłam to babeczka się pytała o różne rzeczy a jedyny "dowód" o jaki poprosiła to pokazanie tego że mam bilet powrotny. Pytała co zamierzam robić a ja na to że iść do szkoły w Polsce w nowym roku szkolnym. Byłam dość zdenerwowana i na pewno było to zauważalne więc i tak dzięki Bogu że mnie wpuściła. Natomiast...Znalazłam to http://www.visajourn...content/k1visit i jednak jakieś dowody ze sobą można by mieć, wiadomo że to wszystkiego im nie udowodni, no ale wiesz....więc jakbym owy papier ze szkoły miała, to zanieść go to tłumacza przysięgłego??

Mam ogromną nadzieję że mnie wpuszczą....bo każdy powtarza że będąc w procesie wizy K1 to mam mniejsze szanse, a myślałabym że właśnie większe skoro pokazuje im że robię to legalnie...180 które płaci się za aplikowanie piechotą nie chodzi, jak i również wszystkie dowody pozbierane odnośnie "prawdziwego związku" - to też wymaga czasu i dedykacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale papier nie pokaze tego ze wrocisz ;)

Twoja postawa,rozmowa, to jest wazne a nie papiery ktore moze miec kazdy.

jesli bylas tylko 2 miesiace,kolejnym razem lecisz znow np na 2 miesiace i masz taki tez bilet to nie powinno byc problemu

pamietaj ze licza sie odpowiedzi a nie papiery-papier

Papiery moga byc nie potrzebne ale dokumenty napewno sie przydadza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...