Skocz do zawartości

Tenis


oliola

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mnostwo kortow za darmo (odkrytych). Zalezy gdzie Ty mieszkasz - napisz to moze uda mi sie cos Tobie podpowiedziec.

Za godzine prywatnie z trenerem (plus wynajem kortu zamknietego) place teraz $130. Moja corka ma 4 h tenisa na tydzien i niestety trener udziela lekcji w danym obiekcie wiec nie mam za bardzo wyjscia.

Ale wiem, ze sa Polacy, ktorzy dojada na darmowy kort i biora ok. $30/h (zwlaszcza jesli ktos chce np. 2,3 godziny od razu a i czesto ma nastepnych klientow, ktorzy dojada na ten sam kort). Tylko to tez zalezy od pogody, od tego gdzie kto mieszka itd. Ja znam bardzo fajnego rosyjskiego trenera, ktory przeprowadza sie niedaleko ode mnie i bierze za lekcje $40, nie liczy nic za dojazd i jest bardzo dyspozycyjny. Ale to dopiero kiedy bedzie na tyle dobra pogoda aby moc grac na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

Dzięki za odpowiedź 40$ super sprawa, nie mieszkamw New Jersey miałam tam lecieć na Internshipa, ale niestety się nie udało i lecę na Key West, przypuszczam ze tam sie nie orientujesz jak sie mają sprawy dot tenisa czy jest drożej czy taniej ! Fajna sprawa jest znac właśnie kogoś kto daje prywatne lekcje a nie z jakiegoś klubu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...