Skocz do zawartości

Data Rozmowy W Konsulacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wylosowalem w tym roku szanse na GC. moj numer to 25xxx - rozumiem ze ewentualna rozmowa to dopiero przyszly rok. NIestety przed wynikami bylem zmuszony podpisac kontrakt zawodowy ktory obliguje mnie do czestego podrozowania i dlugich nieobecnosci w kraju. Kontrakt konczy sie w maju 2014 - tutaj moje pytanie - czy jest jakakolwiek szansa ustawienia treminu rozmowy po tej dacie? Pisac do Kentucky? Pisac Do Konsulatu? Pozno wysylac papiery?

Rozumiem porady ze najlepiej isc kiedy poproszą - ale na 99 % nie bede mogl wczesniej niz Czerwiec 2014 i nie moge zerwac kontraktu - za duze kary finansowe.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz papiery i czekasz na zaproszenie na rozmowe. Jak dostaniesz termin bierzesz urlop na dzień rozmowy i wcześniej też by się zdało jeszcze jeden na badania. Jeśli dostaniesz wize to i tak masz 6 mies żeby wjechać do US. Chyba że nie możesz żadnych urlopów brać. Od czasu zaproszenia na rozmowe do samej rozmowy w Ambasadzie jest od 6 do 8 tyg, ja miałem 8 tygodni czyli to jest twoj czas na prośbe o urlop. Ja też dużo podróżuje w mojej pracy ale jak napisze prośbe o urlop to nikt mnie na siłe nie wyśle w podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...