Jump to content

Data Rozmowy W Konsulacie


Recommended Posts

Witam,

Wylosowalem w tym roku szanse na GC. moj numer to 25xxx - rozumiem ze ewentualna rozmowa to dopiero przyszly rok. NIestety przed wynikami bylem zmuszony podpisac kontrakt zawodowy ktory obliguje mnie do czestego podrozowania i dlugich nieobecnosci w kraju. Kontrakt konczy sie w maju 2014 - tutaj moje pytanie - czy jest jakakolwiek szansa ustawienia treminu rozmowy po tej dacie? Pisac do Kentucky? Pisac Do Konsulatu? Pozno wysylac papiery?

Rozumiem porady ze najlepiej isc kiedy poproszą - ale na 99 % nie bede mogl wczesniej niz Czerwiec 2014 i nie moge zerwac kontraktu - za duze kary finansowe.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Bedziesz mogl przesunac termin ale pamietaj ze ta wiza nie czeka na Ciebie i w czerwcu tych wiz moze juz nie byc.

Jesli nie mozesz byc to biora kolejna osobe na rozmowe az do konca puli wiz.

Link to comment
Share on other sites

Wysyłasz papiery i czekasz na zaproszenie na rozmowe. Jak dostaniesz termin bierzesz urlop na dzień rozmowy i wcześniej też by się zdało jeszcze jeden na badania. Jeśli dostaniesz wize to i tak masz 6 mies żeby wjechać do US. Chyba że nie możesz żadnych urlopów brać. Od czasu zaproszenia na rozmowe do samej rozmowy w Ambasadzie jest od 6 do 8 tyg, ja miałem 8 tygodni czyli to jest twoj czas na prośbe o urlop. Ja też dużo podróżuje w mojej pracy ale jak napisze prośbe o urlop to nikt mnie na siłe nie wyśle w podróż.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...