Skocz do zawartości

Szkoła I Praca W Usa


komiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse są małe ale nie znaczy ze jest to niemożliwe i ze nie powinno sie do tego dążyć. Co prawda nas akurat Harvard nie interesuje , jakos młodej ta uczelnia nie podchodzi ;) , ale napisałam co jest młodej przekazywane przez nauczycieli i doradcę w HS + to co sama zdążyłam sie doinformowac. Akurat moja młoda poki co ma świetne oceny w HS wiec jakos to bedzie i moze dostanie sie na taka uczelnie na ktorej bedzie program finansowania i akurat ją obejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

KaeR ale co?

Jesli chodzi o HS młodej to jest to szkoła publiczna. Ale ma bardzo wysoki poziom i jest wysoko w krajowych i stanowych rankingach. Z tej szkoły jest troche absolwentów którzy są/ byli studentami takich uczelni jak Harvard, Yale czy Julliard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, :)

Ona by chciała Berklee ale akurat ta uczelnia nie ma finansowania dla studentów z zagranicy, co najwyżej stypendium a to jest trudno zdobyć i niekoniecznie pokryloby koszty nauki.

Młoda ma jeszcze trzy lata - mysle ze jej decyzje jeszcze sie kilka razy zmienią ;) No i mysle ze wszystko rozbije sie o finanse. Jak dla mnie wielkiego znaczenia nie ma na jakiej bedzie uczelni - czy stanowej czy prywatnej dopóki kwestie finansowe bedą do ogarnięcia i oczywiscie dopóki ona bedzie z tej uczelni zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będę mówił, że z tym finansowaniem będzie ciężko, bo międzynarodowym odpada 99% opcji na undergrad i płacą przeważnie 3x więcej niż rezydenci, ale nie macie innego wyjścia, bo jest już w amerykańskim HS i nie ma innego wyjścia jak próbować. Są różne stypendia za SAT i aktywność na uczelni w szkołach stanowych dla international.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...