Skocz do zawartości

Mam Obywatelstwo Kanadyjskie Co Dalej


majkel93

Rekomendowane odpowiedzi

W Onatario jesli posiadasz polskie prawo jazdy mozesz podejsc do laczonego egzaminu na prawo jazdy, czyli test teoretyczny, praktyczny "na miescie" i praktyczny "highway".

Polskie prawo jazdy musi byc przetlumaczone a jego autentycznosc potwierdzona w Konsulacie RP. Troche zabawy z tym jest i koszty tez niestety nie male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok dzięki za wszystkie cenne informacje !!

Wracając do tego, że miałem dawać informacji co z moim wyjazdem i paszportem tak więc moi drodzy !

Paszport do odbioru za 2 tygodnie ! :D bez żadnych problemów 2 zdjęcia, podpis lekarza który zna mnie od wielu lat i przyjęli wniosek :)

A i byłem w ambasadzie kanadyjskiej w Berlinie ponieważ jestem z lubuskiego to mam bliżej niż do Warszawy, i polecam.. 0 kolejek, szybkie załatwianie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wylatuje bo nie widze dla siebie przyszlosc w Polsce , tu wszystko jest popieprzone a skoro mam obywatelstwo kanadyjskie to glupio bybylo nawet nie sprobowac zycia w Kanadzie. Planuje wyleciec jakos po wakacjach.

masz juz nagrana prace czy lecisz w ciemno? w jakie miejsce uderzasz? ja Torronto albo Edmonton ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...