Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Badania Kraków ul. Łazarza 14 - dla zainteresowanych

Rano 8:00 badanie krwi i prześwietlenie trzeba być punktualnie bo krew potem jedzie do laboratorium, o godzinie 14:00 badanie/wywiad przez Panią dr.

wtorki, czwartki, piątki

Szybko, sprawnie, bezproblemowo - POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć!

Ja mam numer 479... i też jakbym zobaczył takie mikroskopijne światełko w tunelu:)

Pozdrawiam wszystkich czekających...oby się udało.

Czyli mam rozumiec, że z numerem 45*** mogę jeszcze mieć nadzieję na dostanie GC? ;p

Tak, wiem o tym, ale przeszukałem wszystkie możliwe fora w celu odnalezienia takich osób które nigdy nie dostały się na rozmowę, nigdzie ich nie spotkałem - dlatego wydało mi się to dziwne.

Faktycznie, jest szansa na lipiec :) Mam nadzieje, że nie stanie się nic złego w następnych VB.

Hej

Ja tu mam chyba największy numer 50XXX i chyba NAJwiększa nadzieję na rozmowę :), wiec pisac mi tu pozytywnie i radośnie !

Tez przejrzałam kilka miejsc i nigdzie nie spotkałam sie z sytuacja gdzie wylosowany odesłał dokumenty, spełniał warunki i nie otrzymał zaproszenia.

Wiele osób wylosowanych rezygnuje z powodów presji rodziny, albo boi sie kosztów np same badania lekarskie dla 3 osobowej rodziny to na dzien dobry około 2000,000 + opłata za wizę około 3000,000 itd.+ bilety

Samotnej osobie chyba jest łatwiej a na pewno taniej :) (bez obrazy).

Paradox a poprawiłes te dokumenty o które Cię z Kentucky prosili? To ze je przeglądali znaczy ze jesteś w procesie przygotowywania do rozmowy. Pewnie w przeciągu 1 msc dostaniesz info o spotkaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox a poprawiłes te dokumenty o które Cię z Kentucky prosili? To ze je przeglądali znaczy ze jesteś w procesie przygotowywania do rozmowy. Pewnie w przeciągu 1 msc dostaniesz info o spotkaniu.

Co ja z tym KCC miałem to tylko ja wiem :D odesłałem im pocztą tradycyjną i e-mailem. Pocztą tradycyjną, tradycyjnie (chyba stąd właśnie ta nazwa) zagubili przesyłkę. Przez miesiąc był status PRE-SHIPMENT aż w końcu zniknął i nie doczekałem się dostarczenia. Zadzwoniłem do nich z pytaniem czy e-mail wystarczy i powiedzieli, że przy takich małych zmianach wystarczy.

Teraz tylko czekać na dobre wieści z VB. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nie zapraszania na rozmowe to byly takie przypadki kiedys,rok temu kto odeslala papiery ten zostal zaproszony na rozmowe,chyba tutaj byl przypadek kogos kto odeslal papiery pod koniec sierpnia i cisza jest o tej osobie na forum

jesli w dv 2014 wylosowali wiecej osob niz wiz to moze byc tak jak pare lat temu,odeslane papiery a brak zaproszenia na rozmowe

czas pokaze czy tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w papierach do KCC pomyliły mi się miesiące powrotu do Polski z USA napisałam że wróciłam w lipcu ale wróciłam w sierpniu (było to ponad 10 lat temu) po rocznym pobycie. Mam już ustalony termin wizyty do ambasady. Czy powinnam wysłać maila do KCC czy może powiedzieć w ambasadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mieliśmy rozmowę w ambasadzie. Wizy przyznane :). Rozmowa to czysta formalność. Nie ma się czym stresować. Chciałbym podziękować administratorom tego forum za wiele przydanych informacji, wskazówki i odpowiedzi na moje pytani, które mi tutaj udzielona. Naprawdę super stronka :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...