Skocz do zawartości

Nielegalny Poby A Starania O Wizę


asiunia83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!13 lat temu wyjechałam do Usa dzięki programowi Camp America , na Camp nie dotarłam za to na własną rekę do mieszkającej w Stanach rodziny przedłużyłam sobie pobyt do kilku miesięcy ( pół roku) wszystko to działo się przed feralnym wrześniem 2001 . Obecnie mam zamiar ubiegać się o wize amerykańską , chciałabym odwiedzić wraz z mężem i dziećmi mieszkającą tam na stałe teściową byłby to wyjazd na kilka tyg , moje pytanie jest nastepujące czy mam szanse uzyskac wize ? czy we wniosku zgłoszeniowym pisać o fakcie nielegalnego pobytu w usa i wspominać o Campie ?będę wdzieczna za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!13 lat temu wyjechałam do Usa dzięki programowi Camp America , na Camp nie dotarłam za to na własną rekę do mieszkającej w Stanach rodziny przedłużyłam sobie pobyt do kilku miesięcy ( pół roku) wszystko to działo się przed feralnym wrześniem 2001 . Obecnie mam zamiar ubiegać się o wize amerykańską , chciałabym odwiedzić wraz z mężem i dziećmi mieszkającą tam na stałe teściową byłby to wyjazd na kilka tyg , moje pytanie jest nastepujące czy mam szanse uzyskac wize ? czy we wniosku zgłoszeniowym pisać o fakcie nielegalnego pobytu w usa i wspominać o Campie ?będę wdzieczna za odpowiedzi .

Jak wspomnisz nielegalny pobyt to USA zobaczysz na filmach. Skoro byłaś na campie to miałaś wizę, którą musisz i tak we wniosku wpisać, a to, że. Nie wiem czy na campie zgłaszają Twoje dotarcie, bo na studia tak i Twój status jest anulowany, więc problemy możesz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy maja ludzie co byli tak i za 1 rok-2 lata ida po kolejna wize

tutaj jednak jest 13 lat a wiec jesli nawet byl zakaz na 10 lat to juz minal

jedynie moze byc czy dana osoba zrobi cos nie tak z pobytem turystycznym

czasami camp takie cos zglasza a czasami nie,,tutaj bylo pare takich przypadkow ze nikt nic nie mial z tego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ... a jeszcze się zastanawiam czy we wniosku podawać adres rodziny skoro na ten camp nie dotarłam ...sama nie wiem... znam przypadek kobieta była w stanach 20 lat temu przedłużyła sobie nielegalnie pobyt do 5 lat wróciła do polski za jakiś czas zaczęła znowu ubiegać się o wize i tak przez co najmniej 10 lat co roku była odmowa az w końcu po 1o latach otrzymała wize i obecnie mieszka w Stanach ( zielona karta )

Tzn mysle ze gdyby nie ten fakt z Campem i nielegalnym przedłużeniem pobytu to jestem osoba która miałaby dość duże szanse na to żeby dostać wize . prowadze z mezem w Polsce od kilku lat dość spora firme , poza tym małe dzieci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...