Skocz do zawartości

Mariusz Max Kolonko Podbija Youtube, Bo Umie „sprzedać” Kontrowersje (Opinie)


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ma gosc racje- TV Polonia powinna zmienic formule i przeniesc sie na youtube.

No, ale kto na to pojdzie? To by oznaczalo jakies rotacje, tracenie stolkow, odbieranie koryta sprzed nosa...a Polonia niech nie marudzi, odbiera co im dajemy i jeszcze nam dziekuje.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jacek-rakowiecki-odpowiada-kolonce-jego-apele-to-naduzycie/tz12c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, ktory zna sie na Facebooku, Echelonie i paru innych spiskach, a do tego uwaza, ze Ruch Narodowy to fajna sprawa. Chociaz trzeba przyznac, ze swietnie i z humorem opowiada bajki ale skoro sa to bajki to warto miec na uwadze, ze w wiekszosci przypadkow mowi jak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, ktory zna sie na Facebooku, Echelonie i paru innych spiskach, a do tego uwaza, ze Ruch Narodowy to fajna sprawa. Chociaz trzeba przyznac, ze swietnie i z humorem opowiada bajki ale skoro sa to bajki to warto miec na uwadze, ze w wiekszosci przypadkow mowi jak nie jest.

Ale nie uwazasz, ze akurat w tym wypadku ma racje? Ogladales kiedys TV POLONIE? Moze potrzebna jest opinia takiego Kolonko, zeby ktos w zarzadzie TV sie zastanowil, ze moze potrzebne sa jakies zmiany? Slyszales kiedys o spotkaniach TV Polonii z Polonia???? Ja mieszkam tu 11 lat i jakos mi sie nie obilo o uszy. Czy ktos z tu obecnych chwali sobie ta tv? No moze panowie informacje sportowe z Polski. Ja nie ukrywam lubialam tylko ogladac Teatr Tv ( mielismy TV POLONIA przez internet przez pierwsze pol roku w Stanach). Ale to wszytko. Bo bajki i tak dzieci ogladaja przez youtube i inne stronki z bajkami po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolonko ma ten dar przekazywania informacji....

Ma też ten urok osobisty ;)

Po co komu wiadomości w telewizji, lepiej puścić 15 minut bzdurnego reportażu, a potem przez kilka godzin łupać 'dlaczego ja' albo jakies 'ukryte prawdy'. gdzies czytalam niedawno, ze spory % ludzi meczy ogladanie wiadomosci i ze tresci sa dla nich niezrozumiale, wiec pozostale dwie pozycje sprawdzaja sie idealnie na rozrywke dla takich, dla ktorych zrozumienie wiadomosci to wysilek ponad ich sily. Should democracy die?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...