Skocz do zawartości

Mit O Niskich Cenach W Usa Prawda Czy Fałsz?


SpartaN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiesz, masz dentystow i dentystow. Niedawno czytalem o jakims pseudodentyscie co przeprowadzal zabiegi w domu pacjenta. Oczywiscie nazedzia nosil w zwyklym tackle box (pudelko na rozne duperele do lowienia ryb). Nic nie bylo czyste itp. Inkasowal mniejsze pieniadze wiec byl dosc popularny. Wpadl bo ludzie zaczeli chorowac po tych jego kuracjach.

Ha! mam znajomych, ktorzy chodza do takiej "dentystki". Urzadzila ona swoj fotelik dentystyczny w bloku mieszkalnym- podobno w klozecie.

Chodza tam okoliczni Polacy...duzo sie slyszy, ze cos komus spierniczyla, ale chodza do niej dalej.

Zeby bylo smieszniej, to znajoma nawet mi kiedys dala w zaufaniu wizytowke tej "dentystki". To jest Polka, ktora kiedys asystowala w Polsce, a tutaj sobie dorabia. Mimo, ze bym miala blisko i (podobno) taniej, jakos mi odwagi zawsze brakowalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za np. kanałowe u detysty - ok. 1100$ jesli sie nie ma ubezpieczenia (ja mam wiec troche z tej ceny obcielo :P). Ale za cala cene moglabym sie wyslac na wakacje ;)

SpartaN, jakie ksiazki czytales o USA? Pytam bo sama czytam i kolekcjonuje :)

Polecam książkę "Moja Karolina" Piotra Włódarczaka, ciekawy opis ameryki z pozycji zootechnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! mam znajomych, ktorzy chodza do takiej "dentystki". Urzadzila ona swoj fotelik dentystyczny w bloku mieszkalnym- podobno w klozecie.

Chodza tam okoliczni Polacy...duzo sie slyszy, ze cos komus spierniczyla, ale chodza do niej dalej.

Zeby bylo smieszniej, to znajoma nawet mi kiedys dala w zaufaniu wizytowke tej "dentystki". To jest Polka, ktora kiedys asystowala w Polsce, a tutaj sobie dorabia. Mimo, ze bym miala blisko i (podobno) taniej, jakos mi odwagi zawsze brakowalo...

U nas tez taka dentystka jest,tyle ze z Litwy,maz kiedys chodzil do niej jak przyjechal do stanow,opowiadal,ze to rzeznik a nie dentystka.Jak mu wyczyscila kamien z zebow to kilka dni nie mogl jesc,bo mial spuchnieta cala twarz i dziurawe dziasla :blink: a jak szwagierce wyrwala zeba to sie kobieta na Emergency znalazla.

Co do cen to bylam u dentysty co za kanalowe sobie liczy 1700$, za taka sume to mozna z cala rodzine na wakacje wyjechac i jeszcze zostanie ;)

Co do reszty cen to wiadomo,ze w kazdym stanie jest inaczej.Np w CT benzyna jest drozsza niz w MA,a przeciez to bardzo blisko.U nas papierosy sa prawie 10$ a maz bedac w trasie gdzies na poludniu,juz nie pamietam jaki to stan,za takie same papierosy zaplacil 4,5$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to bylam u dentysty co za kanalowe sobie liczy 1700$, za taka sume to mozna z cala rodzine na wakacje wyjechac i jeszcze zostanie ;)

Co do reszty cen to wiadomo,ze w kazdym stanie jest inaczej.Np w CT benzyna jest drozsza niz w MA,a przeciez to bardzo blisko.U nas papierosy sa prawie 10$ a maz bedac w trasie gdzies na poludniu,juz nie pamietam jaki to stan,za takie same papierosy zaplacil 4,5$.

To $1700 jest out of pocket, bez ubezpieczenia czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...