Skocz do zawartości

Slub Cywilny - Jakie Dokumenty


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos orientuje sie czy do slubu cywilnego w usa potrzebne jest zaswiadczenie z urzedu stanu cywilnego o tym ze mozna bez problemu zawrzec zwiazek malrzenski. Bylam w dzisiaj w urzedzie stanu cywilnego w mojej miejscowosci i pani powiedziala ze w niektorych stanach wymagaja takiego dokumentu.

Mam nadzieje ze ktos bedzie mi potrafil pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos orientuje sie czy do slubu cywilnego w usa potrzebne jest zaswiadczenie z urzedu stanu cywilnego o tym ze mozna bez problemu zawrzec zwiazek malrzenski. Bylam w dzisiaj w urzedzie stanu cywilnego w mojej miejscowosci i pani powiedziala ze w niektorych stanach wymagaja takiego dokumentu.

Mam nadzieje ze ktos bedzie mi potrafil pomoc.

No to zalezy od miejsca - zajrzyj na strone lokalnego courtu tam gdzie bedziesz brac slub i powinno byc napisane jakich dokumentow wymagaja. Inaczej pytanie jest lekko bez sensu, Ja w Butler County w OH zadnego zaswiadczenia nie potrzebowalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki

Patrzylam na stronie lokalnego court, tam nie ma nic konkretnego,

ale na wszelki wypadek poprosilam narzeczonego zeby skontaktowal sie z nimi i dowiedzial czy jest cos takiego potrzebne.

Jak juz bede dokladnie wiedziala jak to jest to wstawie info zeby w przyszlosci innym bylo latwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przetłumaczony akt urodzenia (czy tam stanu cywilinego, taki z orzełkiem na górze), który mówił, że jestem kawaler. Musiał być z w miarę świeżą datą.

Czy to tlumaczenie musi byc wykonane przez tlumacza przysieglego czy moge zrobic tlumaczenie sama, troche malo czasu zostalo do mojego wyjazdu i nie wiem czy sie wyrobie ze znalezieniem tlumacza

A mozna wiedziec w jakim county wyrabiales marriage license?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za odpowiedzi :)

W miedzyczasie moj narzeczony skontaktowal sie ze swoim county court i powiedzieli mu ze wszystko co jest potrzebne to albo paszport albo stanowe id albo stanowe prawo jazdy i nic wiecej, bardzo sie ciesze ze ten dokument nie jest potrzebny bo to mimo tego ze maly wydatek to chociaz to odejdzie od tych wszystkich kosztow zwiazanych z calym procesem wizowym i AOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...