Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Za jakies 2 lata mam zamiar wybrac sie na W&T, w zasadzie mam mnostwo czasu jeszcze do wyjazdu, ale jestem osoba, ktora lubi miec wszystko zaplanowane duzo wczesniej. Od jakiegos czasu przegladam juz to forum, istna kopalnia wiedzy, jednak mnostwo informacji na temat tego programu pochodzi sprzed kilku lat wiec w tym czasiu wiele rzeczy na pewno sie pozmienialo. Na ten moment interesuje mnie praca w kasynach, a wiec :

  1. Jaka jest najlepsza pozycja w kasynie pod wzgledem zarobku ?
  2. Do ktorych kasyn w calych stanach najlepiej sie wybrac ?
  3. Zainteresowala mnie pozycja valeta, kelnera badz krupiera, czy trudno dostac ktoras z tych posad ?
  4. Czy bardzo trudno jest dostac posade valeta w Las Vegas badz Reno?
  5. Mozna zostac krupierem bez zadnego doswiadczenia ani stycznosci z tym zawodem?
  6. Ktore kasyna sa najbardziej oplacalne? (czyt. najwiecej klientow)
  7. Czy pracujac na tych pozycjach bylbym w stanie podjac sie drugiej pracy?
  8. Czy zalatwiajac wyjazd w listopadzie badz na poczatku grudnia w roku poprzedzajacym wyjazd mam wieksza szanse zdobycia pracy na wyzej wymienionych stanowiskach, czy raczej musialbym walczyc o swoje dopiero po zameldowaniu sie w stanach?
  9. Czy wyjazd w polowie maja jest odpowiednia pora na wyjazd do pracy w kasynie? Tzn. Czy nie za wczesnie oraz czy jest sie w stanie wtedy znalezc druga prace.

I tak na ostatek z innej beczki. Ktora praca z mozliwych, dostepnych dla studentow W&T jest znana pod wzgledem duzej ilosc imprez, zabaw, spotkan integracyjnych, nie zwraca sie uwagi na zarobek tylko socializing non stop :D

Zdaje sobie sprawe, ze zadalem mnostwo pytan, ale bylbym niezmiernie wdzieczny gdybym dostal na chociaz czesc odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

  1. Jaka jest najlepsza pozycja w kasynie pod wzgledem zarobku ?

praca z napiwkami, krupier, coctail server

  1. Zainteresowala mnie pozycja valeta, kelnera badz krupiera, czy trudno dostac ktoras z tych posad ?

na jakiej wizie chcesz jechac, na j1 nie mozesz pracowac jako krupier

  1. Mozna zostac krupierem bez zadnego doswiadczenia ani stycznosci z tym zawodem?

nie

  1. Ktore kasyna sa najbardziej oplacalne? (czyt. najwiecej klientow)

najlepsze, najdrozsze np. Borgata w AC

  1. Czy pracujac na tych pozycjach bylbym w stanie podjac sie drugiej pracy?

zalezy od Ciebie

  1. Czy zalatwiajac wyjazd w listopadzie badz na poczatku grudnia w roku poprzedzajacym wyjazd mam wieksza szanse zdobycia pracy na wyzej wymienionych stanowiskach, czy raczej musialbym walczyc o swoje dopiero po zameldowaniu sie w stanach?

raczej na miejscu plus w rym okresie masz mniejsza szanse na zdobycie pracy, kasyna raczej zatrudniaja pracownikow na okres letni

  1. Czy wyjazd w polowie maja jest odpowiednia pora na wyjazd do pracy w kasynie? Tzn. Czy nie za wczesnie oraz czy jest sie w stanie wtedy znalezc druga prace.

dobry czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...