Skocz do zawartości

Jak jest z praca w Lipcu??:/


primavera

Rekomendowane odpowiedzi

Vitam! :) mam pytanko lece pierwszy raz do Chicago i moze jest Ktos kto był tam juz kiedys i sie orientuje, czy z praca jest tak ciezko czy raczej łatwo ją znalesc? :roll: lece 4lipca i moja "ciocia" do ktorej lece mowi mi,że to troche pozno (chodzi jej o date) i z praca moga byc problemy bo studenci leca juz w połowie czerwca. Czy tak jest naprawde?? Jakiegoś zajecia bede szukac dopiero na miejscu bo nie mam nic zaklepanego. Zaczynam sie niepokoic bo juz ktoras osoba z kolei mi to mowi :/ napiszcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj ja tez lece do Chicago ale 25,06 i tez nie mam jeszcze pracy i z tego co wiem to tam ludzie juz sa i pracuja wiec nie wiem czy ja i moja kumpela znajdziemy jeszcze jakas fajnie platna prace ale nadal mam nadzieje ze tak, bo trza oddac kase za W&T a jedzonko i spanko mamy za darmocha bo to u mojej mamy-kobita ma znajomosci wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłam w podobnej sytuacji, a przyjechalam na poczatku czerwca.. Zaliczylam sklepy, restauracje, supermarkety, bary... No i gdyby nie znajomosci pewnie bym tej pracy nie znalazla. Warto przegladac gazety, sluchac polskiego radia, dzwonic pod kazdy nr i tak jak mowi BIEDRONKA-tak latwo nie odpuszczac. W ostatecznosci zostaja wam serwisy z zamieszkaniem, poza Chicago (w sasiednich miejscowosciach)..

A co do tego ze o prace ciezej w lipcu-sierpniu nie ma watpliwosci. Sytuacja poprawia sie na przelomie pazdziernika i listopada, ale to juz was pewnie nie urzadza 8)

PozDr i zycze powodzenia

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...