Skocz do zawartości

Ponowny Wjazd Po 2 Tygodniach Pobytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie odnośnie tego powrotu i wbijanej pieczątki. Mianowicie chodzi mi o to że poleciałem z Warszawy do NY LOT-em 9 września 2013 na 2 tygodnie, na lotnisku przybił mi pieczątkę z datą wjazdu czyli 9 września 2013. Natomiast jak wracałem 23 września 2013 to nic mi nie przybili. Tak powinno być ? Wchodząc na tą stronkę do sprawdzenia statusu wyjazdu i wjazdu czy tam długości wbitej wizy to rzeczywiście pisze że mam termin do Admit Until Date: 2014 March 08 czyli można powiedzieć że pół roku. Też tak macie, wbijają jakąś pieczątkę jak się opuszcza USA z data opuszczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie odnośnie tego powrotu i wbijanej pieczątki. Mianowicie chodzi mi o to że poleciałem z Warszawy do NY LOT-em 9 września 2013 na 2 tygodnie, na lotnisku przybił mi pieczątkę z datą wjazdu czyli 9 września 2013. Natomiast jak wracałem 23 września 2013 to nic mi nie przybili. Tak powinno być ? Wchodząc na tą stronkę do sprawdzenia statusu wyjazdu i wjazdu czy tam długości wbitej wizy to rzeczywiście pisze że mam termin do Admit Until Date: 2014 March 08 czyli można powiedzieć że pół roku. Też tak macie, wbijają jakąś pieczątkę jak się opuszcza USA z data opuszczenia ?

Nic nie wbijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie odnośnie tego powrotu i wbijanej pieczątki. Mianowicie chodzi mi o to że poleciałem z Warszawy do NY LOT-em 9 września 2013 na 2 tygodnie, na lotnisku przybił mi pieczątkę z datą wjazdu czyli 9 września 2013. Natomiast jak wracałem 23 września 2013 to nic mi nie przybili. Tak powinno być ? Wchodząc na tą stronkę do sprawdzenia statusu wyjazdu i wjazdu czy tam długości wbitej wizy to rzeczywiście pisze że mam termin do Admit Until Date: 2014 March 08 czyli można powiedzieć że pół roku. Też tak macie, wbijają jakąś pieczątkę jak się opuszcza USA z data opuszczenia ?

Nic sie nie martw.

To, ze opuściłeś USA zostało na 100% odnotowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No fajnie, właśnie sprawdziłem status tej mojej wizyty i chyba zniknęło wszystko bo pisze na czerwono Admission (I-94) Record Number: Not Found.

Tylko zastanawia mnie jedno czego wbijają pieczątki innym tak a innym srak. Towarzysz Jolek, 2 posty wyżej niż mój, opisał że na wjeździe dostał pieczątkę z data do przodu na pół roku, a ja dostałem tylko z data wjazdową. Czy to jest jakieś widzi misie urzędnika emigracyjnego ? ( deklarowałem ogólnie że wyjeżdżam na 2 tyg ) Także chciałem napisać to że z tym urzędnikiem nie zamieniłem ani jednego słowa podczas sprawdzania mnie w tych ich bazach. Jedynie kazał mi przystawić kciuka i twarz do aparatu i po tej procedurze i klepaniu na kompie oddał mi paszport i powiedział Welcome in NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

@amik: tak jak Darek mówi, możesz jechać, ale sprawdź przed wyjazdem sprawdź czy zniknął twój elektroniczny I94, w moim przypadku zajęło ponad miesiąc zanim urząd zarejestrował mój wyjazd z USA.

Ale czy ten I94 powinien zniknąć czy nie..bo ja juz nic nie kumam..sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...