Skocz do zawartości

Wizy E3 I Ew A Lista Zawodów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bym wrócił nawet jakbym miał 0. Mi się w Polsce bardzo podoba. Jedynie możliwości zawodowe są problemem.

a więc odpowiedziałes sam sobie na postawione mi wczesniej pytanie :) myśałeś że ja chce wracać do us.bo jest tam o wiele bogatsza oferta fast food? poza tym wróc do polski na dłuzszy czas to zobaczymy czy nadal tak będzie Ci sie podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc odpowiedziałes sam sobie na postawione mi wczesniej pytanie :) myśałeś że ja chce wracać do us.bo jest tam o wiele bogatsza oferta fast food?

Nie, ale ja mam pecha pracować na uniwersytecie i w Polsce nigdy więcej na wyższej uczelni noga nie postanie, bo to są żarty. Musiałbym iść pracować od 9 do 17 i chyba po miesiącu wyskoczyłbym z okna, bo ja się nie nadaję do tego. Jeślibym miał pracować w biurze w USA, to już bym wolał w Polsce. :P

poza tym wróc do polski na dłuzszy czas to zobaczymy czy nadal tak będzie Ci sie podobać ;)

Mieszkałem w Polsce 28 lat, z prawie 6 lat w USA prawie rok spędziłem w Polsce. Podobało mi się wtedy, to i tym bardziej teraz. :) Ale rozumiem Cię. Co dla mnie jest koniecznością, czyli wykonanie jakiegoś ruchu w kierunku GC, Ty byś pewnie z radością przyjęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsorowanie na zieloną kartę? Z H2b nie ma wejścia na EB3 (EB1 i EB2 odpada z tego co piszesz), bo nie możesz być pracownikiem tymczasowym. O H1b nie ma się co nawet rozpisywać, bo wygląda na to, że Cię to nie dotyczy. Zresztą chodzę koło H1b i to nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje m.in. bo to jest realna kasa dla pracodawcy.

Już było wcześniej, że możesz nie mieć szans na wizę z uwagi na wcześniejsze wyczyny,

wasnie dopatrzyam się że nie mam sznas załapać sie w przyszłości (po banie) nawet na h2b ze wzgledu na wiek :o a mianowicie do 40 lat.

Po prostu załamka ..

a teraz prosze o słowa wsparcia i pocieszenia :unsure: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...