Jump to content

Work&travel 2014 - Problem Studenta


nyky2

Recommended Posts

Hej. Chcemy z chłopakiem wyleciec w przyszłym roku do stanów. Chłopak ma 26 lat, jest już po studiach. W tym roku akademickim zapisał się na tzw ,,byle co'' :) byle tylko mieć status studenta. Był już na work&travel 3 razy. Ostatni raz w 2008. Z tego co czytam wiele się od tego czasu zmieniło. Kiedyś aż tak bardzo nie pilnowali by mieć zaliczony semestr itp. Czy sądzicie, że jest szansa by udało mu się teraz wyjechać? Semestru na pewno nie zaliczy, bo nie ma czasu chodzić na te studia ... Kombinujemy że może uda się przepisać jakieś oceny z poprzednich studiów... ale to będątylko 2 lub 3 wpisy... żeby chociaż coś w tym idexie było :) co o tym sądzicie ? jakie są szanse ?

Link to comment
Share on other sites


     

chyba tez wiek ogranicza, pomimo ze jest studentem

tak. do 30-tki. Tak sobie myślę odnośnie pierwszego posta, to jak traficie na konsula po lobotomii, to szanse są. Za moich czasów sprawdzano indeks w konsulacie. Takie coś by nie przeszło.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie ma ograniczenia wieku jeśli chodzi o wyjazd na Work and Travel. Kiedyś podobno było do 30-stki, ale teraz tego ograniczenia nie ma. Co do sprawdzania indeksu, to bardzo szczegółowo jest on weryfikowany, bynajmniej mi sprawdzano go 3 razy podczas jednej wizyty w Ambasadzie w maju 2013- najpierw przez Polkę zanim jeszcze poszłam dawać odciski palców, potem przy pobieraniu odcisków palców i dopiero na końcu sprawdzał go Konsul. A widziałam, że jak ktos zapomniał indeksu to albo musiał na miejscu drukowac wykaz ocen z elektronicznego e-dziekanatu, a jeśli nie miał ktos dostępu do indeksu online, to nie był w ogóle dopuszczany do rozmowy. Tak samo jak ktos np zapomnial legitymacji, to też nie był dopuszczony do rozmowy

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...