Skocz do zawartości

Konto w banku a wizyta w Ambasadzie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam takie pytanie oraz prozbe:

Mianowicie potrzebuje zalozyc sobie konto w banku by miec zaswiadczenie do konsulatu,problem w tym ze nie wiem czy ma to jakis sens poniewaz nie wiem jakie dane sa zawarte w zaswiadczniu wydawanym przez bank - chodzi mi tu czy na takim zaswiadczniu jest data zalozenia konta oraz kiedy wplynely na to konto pieniadze - jesli tak to chyba nie ma sensu nawet konta zakladac - a moze w jednym banku jest to podawane a w innym nie ma.

Moja prozba: czy moglby ktos napisac czy takie dane sa zawarte i na podstawie doswiadczenia z jakiego banku to zna lub najlepiej jesli by ktos byl tak zyczliwy to moze by mi podeslal foto takiego zaswiadczenia - oczywiscie z wymazanymi danymi oraz kwota - zeby nie bylo ze mnie to interesuje:))

dziekuje i czekam na pomoc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W banku przewaznie dostajesz zaswiadczenie ze taka a taka osoba posiada tyle a tyle srodkow zgromadzonych w banku. Potwierdzone czyli z pieczatka oraz podpisem takie zaswiadczenie kosztuje od 10 do 30zl

Wlasnie jest problem zeby dostac bardziej szczegolowe zestawienie czyli srednie saldo w ciagu roku, od kiedy do kiedy sa zgromadzone srodki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw , nie pisza takich szczegolow na zaswiadczeniu kiedy otworzyles konto i kiedy dokonywales wplaty, pisza tylko ile masz w dniu dzisiejszym- ja takie zaswiadczenie bralam i kosztowalo 20 zl.- ale i tak mi nie popatrzyli w Ambasadzie na to, najwazniejsze jest zaproszenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...