Skocz do zawartości

Obecność W Policyjnej Bazie Danych A Cofnięcie Na Odprawie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Mianowicie miałem nieprzyjemną sprawę z polskim prawem, odnośnie narkotyków dokładnie marijuany. Sprawa zakończyła się warunkowym umorzeniem. NIe znajduje się w KRK ,lecz został ślad po tym incydencie w policyjnej bazie danych o tym,że byłem notowany do której z tego co wiem mają dostęp służby amerykańskie. Czy z tego powodu mogę zostać cofnięty na granicy usa? Czy będę pytany na odprawie a'propos bycia karany i co odpowiedzieć teoretycznie nie jest to wyrok skazujący wg. polskiego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Dostałem wizę przed tym zdarzeniem. A wiem, nt. dostępności policyjnych baz danych od znajomego z policji

Udostępnienie takich informacji obcym służbom jest możliwe, ale tylko na uzasadniony wniosek (odbywa sie to prosto: odpowiednia komórka dostaje pytanie i na to pytanie odpowiada), przeważnie jak kogoś poszukują.To nie jest tak, że na granicy sobie siedzi urzednik DHS i sobie klika w komputerek po polskiej bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...