Skocz do zawartości

Pediatra Na Brooklynie Najlepiej Greenpoint Pilne!


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tydzien temu urodził nam się maluszek i zastanawiamy się nad wyborem pediatry.Mieszkamy na greenpoincie i szukamy dobrego lekarzadla naszego maleństwa. byłam ostatnio u jednej pani dr i bardzo sie rozczarowałam nie potrafila nawet polecic mi zadnego produktu na ciemieniuchę nie wspomne ze czekalm 3godzna przyjecie! prosze o dobrego lekarza ktory umie zbadacdziecko i odpowiedziec na podstawowe pytania. niestety mam metro plus plan ale zamierzam go zmienic na fidelis. bardzo prosze o szybki kontakt bo malutki ma wysypke a zalecenia 'mojej' pani dr nic nie pomagaja!!

dziekuje za kazdy wpis!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno zabraliscie sie za szukanie pediatry! No ale coz...

Sporo znajomych jezdzi do Dr Lis. Ona przyjmuje na Brooklynie. Chwala sobie ja.

( My kilka lat temu mielismy swietnego pediatre, ale niestety zamknal praktyke, bo sie wyprowadzil. Teraz mamy Rosjanke.)

Najlepiej napisz na Bazarynke i Ci ludzie doradza. Ewentualnie zadzwon do swojej ubezpieczalni i tam na pewno poszukaja pediatrow z waszej okolicy, ktorzy mowia po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tydzien temu urodził nam się maluszek i zastanawiamy się nad wyborem pediatry.Mieszkamy na greenpoincie i szukamy dobrego lekarzadla naszego maleństwa. byłam ostatnio u jednej pani dr i bardzo sie rozczarowałam nie potrafila nawet polecic mi zadnego produktu na ciemieniuchę

Ja rozumiem że to pierwsze dziecko, ale naprawdę - z ciemieniuchą do lekarza? Wpisz "ciemienucha" w Google (ew. "cradle cap" jesli znasz angielski) i wyskoczy milion i dziesięć sposobów na zwalczenie ciemieniuchy (która nota bene wcale nie jest groźna). Nasmaruj dziecku "strupy" oliwką i zostaw na 30 min, potem wyczesz delikatnie miękką szczoteczką i umyj głowę/włosy szamponem. Pierwszy raz pewnie nie zlikwiduje ciemieniuchy w całości, ale po kilku razach na pewno będzie poprawa. Ważne żeby nie przedobrzyć i nie podrażnić dziecku skóry głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...