Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Sprawie Wizy Dla Mojej Mamy.


Rekomendowane odpowiedzi

a tam co powiedza?

Podobnie ;)

To czy dostaniesz Twoja mama wize to od rozmowy zalezy a tutaj moze byc roznie juz

sama chyba czytasz forum i widzisz jak jest i bywa.

no wiem jak jest...ale nie chcialabym, zeby moj brak zielonej karty byl glownym powodem, dla ktorego ona nie dostanie wizy. Bo poza tym innego problemu by nie miala...ma dochod, ma wiezi z Polska i cala reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem jak jest...ale nie chcialabym, zeby moj brak zielonej karty byl glownym powodem, dla ktorego ona nie dostanie wizy. Bo poza tym innego problemu by nie miala...ma dochod, ma wiezi z Polska i cala reszte.

O tym czy ma wiezi z Plska i cala reszte decyduje konsul, a wlasciwie jego dobry lub zly humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem jak jest...ale nie chcialabym, zeby moj brak zielonej karty byl glownym powodem, dla ktorego ona nie dostanie wizy. Bo poza tym innego problemu by nie miala...ma dochod, ma wiezi z Polska i cala reszte.

Ty pewnie też miałaś więzi z Polską, a jednak rzuciłaś to wszystko i zostałaś...

Mama po prostu musi pójść na rozmowę i tyle. Nie oszukiwać, że nie ma nikogo w USA, bo w ten sposób na pewno straci szansę na wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...