Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Sprawie Wizy Dla Mojej Mamy.


Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama (emerytka) chce odwiedzic mnie w USA. Ja przyjechalam tu na wizie studenckiej, pozniej (na wizie jeszcze) wyszlam za maz za obywatela. Jestem juz tu 3 lata. Nie mam narazie zielonej karty. Dopiero teraz nas stac (trzeba miec okreslony dochod). Maz zmienial czesto prace, male kryzysy, problemy zdrowotne, dziecko...no poprostu zycie. Pytanie moje dotyczy wizyty mojej mamy w ambasadzie. Wyczytalam na stronie, ze jak aplikuje sie na wize turystyczna w celu odwiedzenia krewnych, moja mama potrzebuje kopi mojej zielonej karty. Nie mam jej, mam za to certyfikat slubu. Czy to wystarczy? Czy moga sie przyczepic o to, ze nie mam jeszcze zielonej karty? nie jestem przeciez nielegalnie. Czy z powodu braku mojej karty moga odmowic mamie wize?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosci ze za brak GC odmowia jej wizy turystycznej

Czyli co, myslisz, ze jak jej wysle kopie mojego certyfikatu slubu to bedzie ok? Konsul moze pytac do kogo jedzie, powie ze do corki a pozniej on sie znowu zapyta czy jestem legalnie to ona da kopie slubu jak poprosi...a pozniej jeszcze dopowie, ze staramy sie o zielona karte...chyba przejdzie co? tak na wszelki wypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalam na stronie, ze jak aplikuje sie na wize turystyczna w celu odwiedzenia krewnych, moja mama potrzebuje kopi mojej zielonej karty.

Pierwsze słyszę o takim wymogu. Kumpel w zeszłym roku odwiedzał swoją dziewczynę, która jest na wizie F i nic nie musiał przedstawiać - powiedział do kogo, jaki ta osoba ma status, a konsul i tak się skupił wyłącznie na jego związkach z Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa - akt slubu nie ma zadnego znaczenia - nikt nie bedzie chcial na niego spojrzec. Twoj nieuregulowany pobyt w US, wyjazd na studenckiej i slub zmniejsza szanse Twojej matki na wize w okolice zera. Ona ma przedstawic zwiazki z Polska, jakiekolwiek dokumenty od Ciebie beda swiadczyly o czyms zupelnie przeciwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...