Jump to content

Wypożyczenie Samochodu


MiL999

Recommended Posts

Witam, będąc w USA mam zamiar wypożyczyć samochód, z tym że chcę wypożyczyć w jednym mieście a oddać w innym. Moje pytanie dotyczy opłaty związanej ze zwrotem samochodu w innym miejscu. Sprawdzałem na stronie Avis i rezerwując tam samochód żadna opłata nie jest doliczana, jednak zapytałem o to mailem i odpisali że teraz nie mogą powiedzieć i że taka opłata może być doliczona. Kiedy więc będę wiedział czy mam dopłacić i ile? Wolałbym to wiedzieć wczesniej.

Czy ktoś z Was ma z tym jakieś doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Tak, nie pamiętam, żeby mi wyskoczyła dodatkowa opłata, poprostu cena była taka a taka. Często taka operacja jest droższa, ale jeśli firmie jest na rękę, żeby samochód wrócił na oryginalny obszar może policzyć normalna stawkę. Są promocje na wypożyczenie w jedną stronę, właśnie z tego powodu i ceny sa np. $10 za dzień. Dlatego przepisu Ci nikt nie poda. Ja zapłaciłem np. w Hertz za dobę w jedną strone NYC-Virginia $200 Jeep Liberty. Podajesz skąd pożyczasz, dokąd oddajesz a oni Ci podają cenę. Wszystko powinieneś wiedzieć podczas rezerwacji. Nie mogą Cię zaskoczyć po wynajmie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, właśnie to chciałem wiedzieć czy przy odbiorze samochodu nie powiedzą: Ok, cena taka ale jeszcze trzeba zapłacić za one way ride :)

Sprawdziłem w Avis i tam podają cenę z wliczonym ubezpieczeniem LDW + jeszcze jedno (nie pamiętam już jakie). Na 2 doby samochód klasy intermediate ze zwrotem w innym mieście i tymi ubezpieczeniami wychodzi ok 160$.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...