Skocz do zawartości

Gdzie Starac Sie O Wize?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam takie pytanie dotyczacej wiz do usa ja mieszkam w anglii od 7 lat i chce wziasc slub z dziewczyna na hawajach i znlezlismy juz biuro turystyczne ktore wszystko nam zorganizuje tylko potrzebna jest mi wiza i nie bardzo wiem gdzie sie o nia lepiej starac w ambsadzie w warszawie czy w londynie poniewaz jak pisalem mieszkam w anglii o 7 lat i slyszalem ze w ambasadzie w londynie nie daj wiz polakom na wyjazd do usa a przynajmniej sa z tym problemy aby dostali wize w londynie a z drugiej strony mieszakam poza polska juz ponad 7 lat i nie wiem czy nie bedzie z tym problemu na rozmowie z konsulem w warszawie zeby nie stwierdzil ze nie mam takiego powiazania z polska i nie dostane wizy ze np nie wroce a nie chce placic za slub i wczasy na hawajach dopoki nie dostane wizy dodam ze nie mam nikogo w usa nigdy nie bylem i nigdy nie stralem sie o wize do usa. I jeszcze jedno chcialbym sie zapytac bo dziewczyna jest z litwy wiec jej nie jest potrzebna wiza tylko musi gdzie sie zarejestrowac w jakims progranie bez wizowym czy cos takiego ale ma ona brata w usa ktory jest od roku i teraz jest on nie legalnie wiec boi sie ze jesli juz dostane wize zaplacimy za slub i wczasy i polecimy do ameryki i tam na lotnsiku jej nie wpuszcza jest taka szansa ze moze nie przejsc przez kontrole na lotnisku w usa?? bardzo prosze o pomoc bede bardzo wdzieczny Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...