Jump to content

Opłata Sofort!


Recommended Posts

Witam,

własnie wypełniłam wnioski: mój, męża i dzieci. Teraz rozglądam się za opłatą. z tego co wyczytałam mogę to zrobic w Banku Pocztowym lub przez tzw SOFORT.Jesli chodzi o Bank Pocztowy to próbowałam wydrukować blankiet ze strony ambasady, ale wychodzą mi jakies dziwne rzeczy:( Nie ma jakiegoś konkretnego blankietu... Jesli chodzi o SOFORT to sprawdziłam i mój bank (PKO iPKO) ma niby taką możliwośc...ale nie mam pojęcia co dalej! Gdzie mam wejść? i w jaki sposób dokonac wpłaty? Jesli ktos juz płacił przez SOFORT (najlepiej w PKO) - błagam o wskazóki.

Pozdrawiam

m.

Link to comment
Share on other sites

ja przeczytalem i zrozumialem :)

masz na samym dole wizy oraz ilosc osob,,wybierasz ilosc osob 4 ,,potem Cie przekierewuje strona na podanie danych z paszportu i idziesz dalej z oplata :)


to znajdz i na dole zobacz wiza B

Rodzaje wiz i opłat za rozpatrzenie wniosku – według kategorii wizy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,

chciałam dokonac opłaty za wniosek przez system SOFORT, po przekierowaniu mnie na strone gdzie powinnam wpisac numer paszportu i po wpisaniu numeru paszportu pojawia mi się komunikat po angielsku:

"Not enough details provided".

O jaki numer paszportu chodzi (ten który jest wybity na prawie każdej stronie, czy inny) i dlaczego otrzymuje taki komunikat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Idź na pocztę, nie rób przelewu SOFORTEM. Teoretycznie z nim wszystko ok, ale czy praktycznie podajesz komuś obcemu swój login i hasło do banku??

(na tym SOFORT polega).

Nie warto ryzykować moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...