Jump to content

Opłaty Odnośnie Opłat W Loterii Green Card


Sagael

Recommended Posts

Witam serdecznie, jakiś miesiąc temu wypełniłem aplikacje odnośnie loterii od razu dostałem telefon od pani z usa odbyliśmy rozmowę itp itd opłaciłem 100$ na one year submission, ale dziś rano dostałem kolejny telefon z opcją która się nazywa Immigration Package to America za 550e!!

Dostałem również maila o takiej o to treści

"Dear ...."

Thank you for opening an application to participate in the American Green Card Lottery program! This email confirms that your application from the Usafis Organization has been activated.

Please note:

In order to finish the process and have your application submitted to the up coming DV program, the payment has to be completed as soon as possible through the following link:

Click here."

i teraz pojawia się pytanie, czy żeby uczestniczyć w loterii faktycznie muszę to zapłacić?

Link to comment
Share on other sites

Czyli chcesz powiedzieć że nie musiałem wydawać nawet tych 100e :D? no nieźle, a wydawało mi się że pani była dzisiaj bardzo zniesmaczona kiedy dowiedziała się że nie chce tego za 550e...

Nie musiales. Swoja droga ciekawe czy w ogole wyslali Ci te aplikacje. Powinienes od nich dostac Confirmation #. Bez tego bedzie ciezko sprawdzic wyniki w maju.

Link to comment
Share on other sites

dostałem link do strony na którą się loguję i musiałem tam wypełnić jeszcze dane i wstawić zdjęcie, i tam piszę że wyniki będą w maju,

Takie jeszcze pytanie które pewnie też padało milion razy, faktycznie jest tak że nie ma tam totalnie żadnej selekcji i losują wszystkich? czy jest tak że odrzucają kogoś? czy to że mieszkam od 7 lat w Irlandii znam ang itp nie dział na moją korzyść bardziej niż 50 latek z pl który nie zna totalnie ang np?

Link to comment
Share on other sites

Telefony sa po to, zeby wyciagnac od Ciebie kase. A pytania byc moze po to, zeby sprawdzic czy sie kwalifikujesz.

Wszystko mogles sprawdzic sam (w jezyku Polskim) i wypelnic formularz. Troche dziwne, ze jak sam piszesz znasz angielski a nie potrafiles tego znalezc, ze nie musisz nic placic.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiem nie zwróciłem na to dokładnie uwagi ale o ile dobrze pamiętam, to najpierw wypełniłem parę rzeczy na ich głównej stronie, dopiero potem żebym mógł wejść na ich stronę musiałem zakończyć aplikacje a żeby zakończyć musiałem zapłacić

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...