Skocz do zawartości

Co Dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dawno mnie tu nie było.Moja sytuacja przedstawia się następująco:Ogólnie dostałem 2 wizy ( 1 na 2 lata , a druga na 6 miesięcy ).w USA byłem łącznie 4 razy ( 3 razy wakacje + święta ).Ostatnia wiza którą dostałem była na 6 miesięcy ( kończąca się 24 pazdziernika ).Jak pisałem parę miesięcy temu to można powiedzieć że ledwo co dostałem tą wizę i był to 100% fart.Pisałem również że ze względu na to że dostałem tą wize z " łachy " i na tak krótki okres czasu to żeby pokazać im że mi nie zależy i mieć może i większe szanse przy staraniu się o następną wizę, to postanowiłem jednak nie jechać no ale zdanie zmieniłem i jednak pojechałem ( na 2,5 miesiąca ).Teraz chciałbym się ubiegać o nową wizę tylko nie wiem czy nie będzie to podejrzanie wyglądać że ledwo co mi się wiza skończyła a ja chcę nową.Chciałbym pojechać teraz na święta i zostać tak na 3-4 tygodnie.

Chodzę do szkoły czyli to jedyna rzecz która prawnie trzyma mnie w Polsce

Jak to widzicie?Jest sens czy lepiej poczekać na Wiosnę?Bo ogółem to odwiedzam rodzinę na wakacjach i na taki termin chciałbym dostać wizę a święta to taki poboczny cel podróży.

Myślę że ryzyko jest takie że nie dostanę wizy ze względu na ilość pobytów tam jak i moje ostatnie staranie się o wizę którą dostałem nie wiem do dziś jak.

Lipą też by było gdybym jakimś cudem dostał tą wizę ale znów na 6 miesięcy co w rezultacie zablokuje mi wyjazd na wakacjach.

Chciałbym poznać wasze zdanie.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci zostało do końca szkoły? co to za szkoła? Jeżeli jesteś blisko ukończenia np. szkoly sredniej to zdarza się, że dają takie krótkie wizy. Ja miałem wizę 10 letnią na której 3 razy odwiedziłem USA, ale skończyła mi się jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej, więc pojechałem po nową (miałem jeszcze 2 lata do końca szkoły) dostałem wizę na rok z której nie skorzystałem i jej termin ważności minął. Gdy ukończyłem szkołę średnią załatwiłem sobie sprawy ze studiami, pojechałem do ambasady i dostałem kolejną wizę na 10 lat. Mój przypadek jest inny, ale myślę, że jeśli masz ochotę pojechać na święta to jedź do ambasady. Nie nabrudziłeś sobie niczym w papierach, wracałeś na czas, powinno być dobrze, chociaż nie znam dokładnie Twojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie obawiasz to idz pozniej po wize :)

a jak chcesz leciec teraz to idz po wize :)

Pogadaj tez o tym z kims innym bo kazdy tutaj bedzie miec inne zdanie a tutaj chodzi jak bedziesz sie czuc jak Ci odmowia a wtedy uzytkownicy malo co Ci pomoga .

chyba ze juz rozmawiasz,rozmawiac bedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...